#2015-12-30 04:17:02 

Tekla

Użytkownik

Hejka! Wkrótce zostanę mamą, dlatego już dziś zastanawiam się, jak urządzić pokój dla mojego maleństwa. Chciałabym, żeby był jak najbardziej przytulny, ale nie mam pomysłu na ściany. Możecie coś polecić i pochwalic się zdjęciami pokoi swoich dzieci?
#2015-12-30 06:33:13 

Fake00

Użytkownik

Ja zdjęciem dzielić się nie będę, ale polecam kolorowe pasy. Mój syn ma całą ścianę w takich pasach i pokoj jest naprawdę kolorowy. Na pozostałych ścianach zamieściliśmy ulubione motywy syna, które powstały w bardzo prosty sposób. Kupiliśmy szablony do malowania i w kilka chwil na scianach wyczarowaliśmy zwierzęta, samochody i inne ciekawe kształty.
#2015-12-30 07:41:46 

Bajkowiczka

Użytkownik

Widzę, że pokój mojego syna jest bardzo podobny :) Też są pasy i kilka innych ciekawych malunkow. Potwierdzam, że malarskie wzory i szablony to naprawdę bardzo ciekawe rozwiązanie. Nie zaplacisz za nie zbyt wiele, a efekt będzie naprawdę bardzo satysfakcjonujący.
#2015-12-30 10:22:34 

Tekla

Użytkownik

Nigdy wcześniej nie słyszałam o takich szablonach, ale chętnie się zapoznam z dostępnymi modelami. Poczatkowo planowałam wykorzystać naklejki na ściany do pokoi dla dzieci, ale wydaje mi się, że malunek na ścianie będzie znacznie bardziej wytrzymały. Co o tym sadzicie?
#2015-12-30 12:44:52 

Fake00

Użytkownik

W dużej mierze wiele zależy od tego, jakie naklejki zdecydujesz się kupić. Są naklejki, które trzymają się bardzo dlugo, ale są i takie, które po kilku miesiącach zaczynają się odklejać. Według mnie malunki na ścianie będą cieszyć oko znacznie dłużej i będą znacznie bardziej eleganckim rozwiażaniem. Wybór oczywiście należy do Ciebie.
#2015-12-30 13:40:09 

Tekla

Użytkownik

Właśnie obawiam się troche o efekt wizualny takich naklejek. Chyba jednak postawie na malunki :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015