#2016-01-04 05:04:11 

Hokus-Pokus

Użytkownik

W sumie to nie chciałem tutaj pisać, bo nie lubie wyciągać tak osobistych rzeczy publicznie (w tej lub innej formie), ale dobrze by było uporać się wreszcie z tym problemem, bo związek mi się sypie. Podczas gry wstępnej z dziewcyzną zbyt szybko się podniecam, a w rezultacie – nieakceptowalnie szybko kończę. Czy wiecie co zrobic, aby nasze stosunki były dłuższe? Jakieś leki, ale wtedy iść do urologa, czy gdzie? To, że ne potrafię zadowolić swojej dziewczyny serio rozwala mi związek. Pozdrawiam.
#2016-01-04 05:27:48 

BodzioMiodzio

Użytkownik

a jak często współżyjesz? Forma fizyczna jest bardzo ważna i często jak coś się sypie w seksie, to sypie się też w zdrowiu. Ja tak miałem z żoną, ona co chwilę łapała zapalenia pęcherza, a potem się okazało, że to ja mam problem urologiczny i ją zarażam. W przypadku zbyt szybkich erekcji to może też być kwestia psychiki, ale jak to naprawić to nie mam zielonego pojęcia :P w ogóle nie wiem, czy się da :P można przedłużać czas do ejakulacji, ale opóźnienie erekcji to chyba niemożliwe…
#2016-01-04 06:08:44 

Hokus-Pokus

Użytkownik

No ok, w takim razie jak przedłużyć te stosunki?
#2016-01-04 07:05:31 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Lekarz mi kedys powiedział, że można sobie kupić jakieś specjalne żele, albo np tabletki przedłużające stosunek seksualny, ale jak my z żoną się przeleczyliśmy oboje, to potem i ochota (i możliwości ;)) wróciła, przy okazji zdecydowałem się na wazektomię, więc już nie męczymy się z gumami.
#2016-01-04 09:35:38 

Ptaasznik

Użytkownik

Ja właśnie testuję takie chusteczki, co się wciera ich zawartość jakoś kwadrans przed stosunkiem w członka, aby przedłużyć stosunek. Ogólnie jestem zadowolony, ale myśleć tak naprzód o seksie to raczej kiepsko, z reguły za późno się ogarniam. ;) Przerzucę się na żel chyba, bo szkoda by było z tego zrezygnować, pomaga jednak sporo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015