#2016-01-04 09:17:28 

Ptaasznik

Użytkownik

Urządzamy z żoną mieszkanie i chcemy wkomponować w wystrój kilka elementów, które kontrastują z tradycyjnymi meblami. Myśleliśmy o tym, żeby zastosować może jakieś metalowe wieszaki do przedpokoju, bo to zawsze nadaje pewnej indywidualności. Czy to jest dobre rozwiązanie? Jak myślicie?
#2016-01-04 09:51:21 

Violetka

Użytkownik

Zdecydowanie polecam takie rozwiązanie. Ja zastosowałam w moim mieszkaniu nie trochę, a wiele takich elementów. Efekt wyszedł niezły. Oczywiście musisz lubić tego rodzaju doświadczenia. Jeśli mówisz o wieszakach to polecam sklep alabre.pl/pl/c/WIESZAKI-SCIENNE/18 , tutaj znajdziesz wiele ciekawych wzorów. Ważnym elementem całego zabiegu jest po prostu fakt, żeby wieszaki były funkcjonalne.
#2016-01-04 11:20:21 

Bajkowiczka

Użytkownik

Tak, w tym sklepie znajdziesz nowoczesne kształty, których trudno szukać u innych sprzedawców. Wieszaki ścienne do hallu to niby taka prosta rzecz, ale jak bardzo zmienia wystrój całego pomieszczenia.
#2016-01-04 12:16:27 

Fake00

Użytkownik

A ja myślałem, że na rynku dostępne są tylko tradycyjne wieszaki. Nigdy nie spotkałem się z tego rodzaju rozwiązaniami. Fajnie to wygląda, a w niektórych przypadkach niezwykle kolorowo.
#2016-01-04 12:25:57 

Tekla

Użytkownik

Z tego co wiem, w tym sklepie możesz kupić wieszaki w różnych wersjach kolorystycznych. Wybierasz produkt i dopasowujesz jego wygląd do wystroju mieszkania. I to produkt dostosowuje się ciebie, a nie ty do produktu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015