#2016-01-26 04:54:27 

Ptaasznik

Użytkownik

Wychowuję samotnie syna. Jest jeszcze w wieku niemowlęcym. Z wiadomych przyczyn jestem zmuszony go karmić mlekiem z butelki. Niestety maluszek nie chce jeść, martwię się o niego ponieważ lekarz na ostatniej wizycie uznał, że dziecko powinno więcej przytyć, a ja robię co w mojej mocy. Jak rozwiązać ten problem?
#2016-01-26 06:32:01 

Violetka

Użytkownik

Matki często spotykają się z brakiem apetytu u niemowląt, wiec na sam początek się nie przejmuj, zwlaszca ze twoja sytuacja jest specyficzna i dziecko jest skazane na mleko z butelki. Otoz musisz bacznie obserwować maluszka, czy nie jest podziębiony, czy nie ma wzdec, kloki, czy nie boli go brzuszek. To wszystko oslabia apetyt dziecka.
#2016-01-26 09:13:07 

Xomane

Użytkownik

Najlepiej jak będziesz zapisywal co i jakich porach dziecko zjadło i kiedy miało kupe, to bardzo ulatwia kontrole nad układem pokarmowym dziecka.
#2016-01-26 09:25:11 

Bajkowiczka

Użytkownik

Może dziecko po prostu tęskni za matką i skąd ten brak apetytu. Nie martw się zawczasu, maluszek na pewno przytyje. Jeżli sam wychowujesz dziecko, to polecam ci literaturę kobieca, zwłaszcza blogi dla kobiet. Możesz w nich znaleźć wiele ciekawych i przydatnych informacji o macieżyństweie, o opiece nad dziećmi i ogólnym radzeniu sobie z życiem.
#2016-01-26 11:15:10 

uleglapanna

Użytkownik

A czy na tych blogach znajdę coś o tym jak skutecznie odchudzić brzuch z nadmiaru tłuszczyku bez forsowania się ćwiczeniami i dietami? Zależy mi na tym zwłaszcza ze względu na otyłość po ciąży.
#2016-01-26 12:54:40 

Xomane

Użytkownik

Ale to nie jest temat na rzeczy o które pytasz… Ale jeżeli chcesz schudnąć to nie ma innego wyjścia jak zastosować zdrowy tryb zycia, co równa się ćwiczenia i dieta.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015