#2016-02-01 04:47:11 

Ptaasznik

Użytkownik

Każdego roku organizuję moim pracownikom wypoczynek w okresie letnim. To znaczy na kilka dni zabierają oni swoje rodziny i jedziemy do ośrodka nad jeziorem. Wczesną wiosną natomiast szukam rozrywki tylko dla pracowników, aby mogli się przestać myśleć o pracy i rodzinie. Niestety powoli kończą mi się pomysły, bo już wykorzystaliśmy chyba wszystkie możliwości. Kto może polecić jakiś ciekawy sposób na rozrywkę dla grupy aktywnych facetów.
#2016-02-01 07:33:12 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Jeśli chodzi o męskie rozrywki, to masz możliwość zabrania ich na jakiś survival, ale nie każdy może lubić spanie pod gołym niebem i brnięcie w błocie przez długie godziny. Poradź się specjalisty, bo wiele firm zajmuje się zawodowo organizacją imprez integracyjnych dla firm w Poznaniu. Wtedy też na pewno będziesz miał większy wybór.
#2016-02-01 09:06:49 

uleglapanna

Użytkownik

Mój mąż brał ostatnio udział w ciekawej imprezie. Spędzil kilka godzin na specjalnie przygotowanym polu, na którym toczyli zaciekłe boje za pomocą broni laserowej. Przyjechał do domu taki podniecony, że przez kilka godzin opowiadał, jaka to wspaniała zabawa. Tak im się wszystkim spodobało, że tydzień później znowu zawitali na pole. Organizatorem tej zabawy jest firma LaserTag z Poznania.
#2016-02-01 11:07:50 

Hokus-Pokus

Użytkownik

To bardzo dobre miejsce nie tylko na imprezę integracyjną dla pracowników, ale także na wieczory kawalarskie w Poznaniu. Mieszkam niedaleko tego miejsca i każdego dnia zbiera się tam mnóstwo ludzi. Wychodzą zachwyceni i rozmawiają jeszcze długo przed odjazdem. Chociaż nigdy tam osobiście nie byłem, to po reakcjach uczestników, które mam okazje obserwować wydaje się to być fantastyczna rozrywka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015