#2016-02-10 02:22:28 

wolna

Użytkownik

Za kilka tygodni odbędzie się jeden z najważniejszych dnia w moim życiu, jakim jest ślub. Praktycznie większość rzeczy mamy z moim narzeczownym już załatwionych, ale pozostało jeszcze do dokończenia i ustalenia kilka detali. Mnie najbardziej pochłania to, jaki wzór paznokci wybrać do mojej sukni. Wiem, że dla niektórych to drobnostka, ale ja naprawdę nie bardzo wiem na co się zdecydować.
#2016-02-10 03:27:49 

Tekla

Użytkownik

Jeśli nie masz własnego zdania na ten temat, to trudno będzie ci pomóc. Możemy zaproponować wiele wzorów, ale tak naprawdę to ty musisz w końcu zdecydować, który będzie odpowiedni. I co ważne musisz znaleźć osobę, która wykona taki wzór na twoich paznokciach.
#2016-02-10 04:57:00 

Zakręcony

Użytkownik

Kobiety to mają jednak problemy. My faceci bierzemy nożyczki i obcinamy. Na tym cała zabawa się kończy.
#2016-02-10 05:23:42 

BodzioMiodzio

Użytkownik

I tu się kolego mylisz, bo coraz więcej facetów chodzi regularnie do kosmetyczki, aby zadbać o swoje dłonie. Szczególnie ci, którzy muszą każdego dnia w pracy prezentować się nienagannie.
#2016-02-10 08:13:01 

stalawuczuciach

Użytkownik

Panowie tutaj ważą się losy koleżanki. Jeśli chcesz moja droga wybrać odpowiedni wzór dla siebie musisz poprosić dobrą kosmetyczkę o pomoc. Jest wiele fajnych gabinetów, które zrobią dobry manicure Warszawa szczególnie z nich słynie.
#2016-02-10 09:53:35 

uleglapanna

Użytkownik

Warto też przejrzeć katalogi ze zdjęciami. W sieci jest ich bardzo dużo. To zwykle zdjęcia paznokci, które zostały już zrobione. Rzadko kiedy zdarzają się same projkty. Pewnie jest tak dlatego, że projekt nie zawsze wyglądał tak jak na paznokciu. Nikt nie chciałby, żeby klienta z taką informacją do innych potencjalnych klientek. To nie byłaby dobra reklama.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015