#2016-02-26 02:08:30 

stalawuczuciach

Użytkownik

W ramach moich obowiązków firmowych zostałam poproszona o stworzenie i zaopiekowanie się profilem firmowym na Facebooku. Nigdy tego nie robiłam, więc nie chcę popełnić jakiegoś błędu. Ci, którzy mieli już do czynienia z tego typu pracami są proszeni o pilną pomoc.
#2016-02-26 03:08:15 

ksiadz

Użytkownik

Z całą pewnością tworzenie fanpage na Facebooku to proces, który trzeba przeprowadzić bardzo dokładnie w każdym etapie jego powstawania. Głównym przesłanie takiego profilu ma być niesienie bieżących i historycznych informacji na temat danej firmy. Podstawę już masz.
#2016-02-26 03:23:30 

Violetka

Użytkownik

Musisz się na początku postarać, żeby później było jak najmniej pracy. Wymyślcie co chcecie przekazać swoim klientom, aby polityka reklamowa twojej firmy była zgodna z tymi informacjami. Dalej warto umieścić zdjęcia, opisy, czy nawet odnośniki do ofert.
#2016-02-26 04:22:10 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Jedną z najważniejszych funkcji takiego profilu jest promowanie firmy na Facebooku. Zasada systemu jest bardzo prosta. Im więcej osób polubi twój profil, tym więcej osób ma szansę go obejrzeć. Wszystko opiera się na polecaniu danego profilu kolejnym znajomym. Wierz mi, że efekt może być naprawdę ciekawy.
#2016-02-26 05:49:47 

mistress

Użytkownik

Z technicznego punktu widzenia to tutaj akurat żadne niespodzianki nie powinny cię spotkać. Jeśli kiedykolwiek zakładałaś jakieś konto w internecie, to i z tym sobie poradzisz. Ewentualnie możesz poprosić o pomoc specjalistów, którzy nie tylko założą konto, ale będą też je administrować.
#2016-02-26 08:45:14 

BogdanBNC

Użytkownik

Jest wiele portali na świecie, ale tylko Facebook gromadzi taką rzeszę użytkowników. Wielomilionowa publika to doskonały sposób na to, aby zaistnieć w świecie interesów. W razie problemów z założeniem profilu służę pomocą.
#2016-02-26 09:06:22 

Bajkowiczka

Użytkownik

Teraz to Facebooka to ma chyba każdy, tym bardziej w czasach, kiedy w powszechnym uzytku są telefony dotykowe, a internet jest bardzo tani.
#2016-02-26 10:28:18 

Ptaasznik

Użytkownik

Dobry fanepage to możliwość znacznego powiększenia klientów w danej firmie. Potwierdzam na sobie, że ta metoda działa i jest skuteczna.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015