#2016-03-03 23:41:27 

Bajkowiczka

Użytkownik

Zastanawiam się czy dla dziecka kupować produkty tylko znanych producentów, czy można też kupić te nieco tańsze mniej renomowanych firm. To spory wydatek, jak na pierwszy raz. Jak podsumowałam wszystko co muszę kupić na wyprawkę to kwota mnie przeraziła.
#2016-03-04 01:01:51 

mistress

Użytkownik

Są dwie strony medalu. Po pierwsze za jakość trzeba zapłacić. W przypadku produktów dla dzieci chodzi raczej o funkcjonalność, a nie o markę. Sądzę, że w cenie kwestia marki to dosłownie kilka procent. Ale jest też druga rzecz na którą należy zwrócić uwagę. Chodzi o miejsce, gdzie wyceniałaś swoje produkty. Ja polecam sklep wyprawkowy.pl i jestem przekonana, że wiele w nim zaoszczędzisz.
#2016-03-04 02:47:02 

Violetka

Użytkownik

Mamy mają różną politykę, jeśli chodzi o takie zakupy. Ja kupuje ubranka dla niemowląt niezależnie od producenta. Najważniejsze, żeby były wygodne i przyjemne w dotyku. Wystrzegam się produktów chińskich, bo z tymi to nigdy nie wiadomo jak zostały wyprodukowane, chyba że mam pewność, że są dobrej jakości.
#2016-03-04 03:31:10 

ksiadz

Użytkownik

Z kolei jeśli chodzi o butelki dla niemowląt to warto kupować te z tak zwanej wyższej półki. Wszystko przez fakt, że najlepsi producenci są w stanie stworzyć dodatkowe systemy, jak na przykład ten, który zapobiega kolkom dziecięcym. Poza tym jakość takich produktów jest bardzo dobra.
#2016-03-04 05:37:34 

stalawuczuciach

Użytkownik

Na dzieciach nie powinno się oszczędzać i ja właśnie wychodzę z takiego założenia.
#2016-03-04 08:35:03 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Pewnie, że tak, ale jeśli można kupić coś taniej, a mieć taką samą lub podobną jakość, to ja nie widzę sensu przepłacać.
#2016-03-04 09:57:17 

Zakręcony

Użytkownik

A u nas w rodzinie prowadzimy system rankingowy. Pytamy po prostu znajomych co już się sprawdziło i na tej podstawie robimy nasze zakupy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015