#2016-03-17 05:15:12 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Witam chcialbym dobrac porzadne opony z gurnej polki do swojego auta. Zastanawialem sie nad pirelli ale cyba sobie daruje ze wzgledu na cene. Co byscie jeszcze innego polecali o podobnej jakosci i parametrach?? chodzi o 17 do nowego audi. bede Wdzieczny za pomoc pozzdrawiam
#2016-03-17 06:38:21 

Hokus-Pokus

Użytkownik

Jest taka marka ktura nie jest zbyt popularna a naprawde niczym nie ustepuje innym z klasy premium. Sam kupuje od kilkunastu lat tylko pony tego producena i do tej pory sie nie zawiodlem. nigdy nie mialem sytuacji ze flak na drodze i trzeba zmienia cwiec to sie ceni. a kazddy wie jakie sa polskie drogi hehe :D Mowie oczywiscie o Vredestein doskonalej marce ktruej jestem fanem. Pozdrawiam serdecznie
#2016-03-17 07:58:38 

mechanik

Użytkownik

Też słyszałem dobre opinie o Vredsteinie. Ja z kolei jestem zdeklarowanym zwolennikiem producenta Bridgestone opony zimowe mam od nich i kurcze no musze powiedzie c ze wsrod moich znajomych kazdy juz zalapal gume odkad kupujemy nowe opony a ja jeszcze nie :) czyli to musi cos znaczyc!! polecam serdecznie rowniez ale zrobisz jak uwazasz
#2016-03-17 10:00:47 

ksiadz

Użytkownik

Hmmm ja mam opony motocyklowe Bridgestone i tez zlego slowa nie powiem. Nie jestem zbytnio fanem aut raczej wlasnie motory i bridżstołny pozwalają mi naprawdę rozwinać konkretne predkości. To jest to. I ciagle sie czuje dobrze osadzony na drodze , bezpiecznie
#2016-03-17 11:57:12 

barabasz

Użytkownik

Taaa nie ma nic piękniejszego niż motor w ciepły dzień... Wiatr we włosach... Dobra rozmarzyłem się a tu dyskusja merytoryczna o oponach :) Dobre są brydże, vredy też, ja bym dorzucił firestony i tyo chyba tyle z tych co przetestowalem w swojej dotychczasowej karierze kierwocy
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015