#2016-03-24 00:02:52 

mistress

Użytkownik

Dawno już nie byłam u dentysty, a wypadaloby zrobic jakis przeglad itd bo wiadomo jak to jest z zebami: moze nam sie wydawac ze wszystko jest wporzadku a pruchnica grasuje w najlpsze. Zalezy mi na specjaliscie godnym zaufania do ktorego chcialabym juz chodzic regularnie bo nie lubie ciaglych zmian i zwiazanego z tym zamieszania. Kogo mi polecacie?
#2016-03-24 02:57:53 

Ptaasznik

Użytkownik

Ja chodzę od wielu lat do stomatologa na Poznaniu Grunwaldzie. Kiedys mialem bardzo duze problemy z zebami i tak szczerze to juz mialem zamiar wszystkie wyrwac i wstawic sobie protezy stałe. Na całe szczescie jakos przypadkiem trafiłem do tego gabinetu i powoli z wizyty na wizyte było coraz lepiej az do teraz kiedy wszsyteki zeby mam zdrowe a chodze tylko na przeglady.
#2016-03-24 05:17:29 

uleglapanna

Użytkownik

siemka, również chodzę na Grunwaldzie do Bajkodentu, ty też? Bardzo jestem zadowolona z tego stomatologa, do którego zabieram swoje dzieci, a nawet zdażyło się że żona mojego brata, angielka też tam trafiła. Do dziś jak z nią gadam przez telefon to każe pozdrowić tego the best dentist Poznań pod wzgledem stomatologii to dosyć specyficzne miasto dlatego ciesze sie ze tam chodze i mam swiety spokój :)
#2016-03-24 06:59:59 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Przepraszam ze sie wcisne w temat, ale potrzebuje informacji gdzie najlepiej zrobić w Poznaniu implanty zębów ? Czy ten specjalista o którym rozmawiacie zajmuje się również i takimi sprawami? Jeśli tak to jaki jest mniej więcej przedział cenowy? Szukam pomocy dla mamy więc będę wdzieczny jesli ktos mi pomoze.
#2016-03-24 09:26:49 

Karolinka

Użytkownik

Robilam u nich proteze i wynioslo mnie to najtaniej sposrod wszystkich znajomych ktorzy chodzili do innych specjalistów. Wykonanie rowniez bardzo dobre, nic nie uwiera i nie przeszkadza wiec mama powinna byc zadowolona.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015