#2016-03-29 22:57:36 

BogdanBNC

Użytkownik

Kto jest zorientowany w temacie i mógłby polecić mi ładne biuro i zadbane biuro w dobrej lokalizacji w Poznaniu? Nie musi to być ścisłe centrum, ale na pewno zależy mi na dobrej komunikacji i oczywiście niewysokiej cenie. Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam.
#2016-03-30 00:31:18 

Karolinka

Użytkownik

Mogę Ci polecić Storico. Mają bardzo ładny budynek na Dziadoszańskiej, który robi wrażenie i z pewnością można powiedzieć że jest prestiżowy. Wynajmuję od nich już sporo czasu i współpraca układa się bardzo dobrze, bez zgrzytów. Co do ceny to jest najniższa spośród wszystkich porządnych biur jakie znalazłam w Poznaniu.
#2016-03-30 01:43:19 

BogdanBNC

Użytkownik

Dziękuję za odpowiedź. Przeglądałem opinie w internecie i niemal same pozytywne. Chwalą ich nie tylko przedsiębiorcy ale i klienci wiec faktycznie musi byc warto.
#2016-03-30 04:34:33 

mechanik

Użytkownik

Warto. Kuzyn polecił mi Storico i tak szczerze to lepszej powierzchni biurowej do wynajęcia w Poznaniu nie znajdziesz, tak pod wzgledem ceny, lokalizacji i prestiżu. Dla mnie bardzo ważny jest też parking. Kiedys wynajmowalem biuro w takim miejscu ze klienci nie mieli gdzie parkowac. Jeden pchal sie na pobocze i zahaczył podwoziem o kamień. Rozwalił misę olejowa i jeszcze mial do mnie pretensje. W sumie to nie ma mu sie co dziwic...
#2016-03-30 06:22:57 

stalawuczuciach

Użytkownik

Chyba nawet nikt nie watpi jak wazna w odbiorze firmy jest lokalizacja biura. Nawet nie tylko tyczy sie to kontrahentów ale nawet pracowników. W czasach kiedy pracowałam na etacie musialam przejechac caly Poznan i spory kawalek drogi przejsc na piechote po blocie bo nawet chodnika nie bylo (nadal go tam nie ma :P). Nie czułam się zadowolona :)
#2016-03-30 09:08:59 

mechanik

Użytkownik

Skąd ja to znam... Wyobraź sobie że poszukujesz specjalisty do pracy na jakieś stanowisko i zapraszasz go na rozmowe w takie miejsce. Porażka na całej linii, która tworzy w zasadzie błędne koło – brak specjalistów, brak wyników, słaba siedziba.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015