#2016-03-29 19:59:24 

ksiadz

Użytkownik

Witam. Czy ktoś zna jakiegoś taniego przewoźnika, który mi przewiezie z jednego mieszkania do drugiego klamoty? Wyprowadzam się, czas nagli (eksmisja), a do tego zepsuło mi się auto. Ratujcie, bo tracę już nadzieję, że uda mi się przewieźć rzeczy nie tramwajami i nie metrem… jeszcze na domiar złego się rozchorowałem. Jak coś się sypie to wszystko naraz.
#2016-03-29 22:42:28 

dzordz

Użytkownik

Co jest nie tak z metrem? To może podzwoń po znajomych, mnie tak już nie raz kumple ratowali.
#2016-03-30 01:17:21 

Karolinka

Użytkownik

Mnie pomagała specjalna firma znaleziona po ogłoszeniu Transport Wiki Warszawa. Stolica jest duza zbyt duza bez samochodu ani rusz, lepiej zamowic i się nie meczyc jeszcze dodatkowo by jeździć z pudłami metrem. Wiadomo to stres jest jednak się przeprowadzac. Weź sobie wpisz w Googlu „transport przeprowadzki Warszawa”, znajdziesz coś na pewno. Ja mogę polecić w każdym razie transportwiki.com.pl, nie zaplacilam dużo a byli na czas i wszystko ogarnęli i niczego nie potłukli. Nawet pare szafek mi pomogli skręcić.

#2016-03-30 03:48:59 

ksiadz

Użytkownik

Nie znam nikogo, kto by mi mogł to podrzucić do innego mieszkania. Metro odpada, za dużo tego jest, zresztą jak pisałem jestem chory i mnie to nie jara.
#2016-03-30 05:34:27 

Karolinka

Użytkownik

Oj no to zadzwon tam gdzie pisałam, mnie tez poratowali w naglej sytuacji, pol godziny po telefonie byli u mnie pod blokiem. Okazało się, że osoba u której wynajmuje mieszkanie nie ma praw do wynajmowania XD zabawna sprawa, nigdy nie wiadomo na kogo się trafi, a co się naklocilam to nie zapomnę. Teraz już rozumiem, czemu ta kobieta kazala mi się wtedy „nie obnosić się” z tym, że tam mieszkam, lol.
#2016-03-30 07:08:27 

dzordz

Użytkownik

Raaany, że też tacy ludzie istnieją… mogłabyś ją pozwać w sumie ;P
#2016-03-30 08:27:57 

ksiadz

Użytkownik

OK. Dzięki za pomysł z tą firmą, chyba do nich przedzwonię.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015