#2016-03-30 07:54:23 

stalawuczuciach

Użytkownik

Witajcie kochani. Ponieważ zbliżają się urodziny mojej pociechy zupełnie nie wiem jaki prezent powinnam jej podarować. Moja córeczka ma 7 lat. Jest niewybredna jeśli chodzi o prezent co nie oznacza, że nie zasługuje na coś wyjątkowego. Podzielcie się tym, czym wy obdarowujecie swoje dzieci, bo moje pomysły dotarły na granicę mojej wyobraźni. Pozdrawiam was wszystkich.
#2016-03-30 09:22:41 

wolna

Użytkownik

Cześć, doskonale wiem co czujesz. Ja swojemu synowi kupiłam drewniany domek do zabaw, trochę musiałam zbierać by go kupić ale na wiosnę i lato jak znalazł. Polecam liliko.pl/Axi-domki. Myślę, że prezent oryginalny i z rozmachem.
#2016-03-30 09:37:35 

barabasz

Użytkownik

Witajcie. A co powiecie na to liliko.pl/Muurla-muminki? Moja siostrzenica była zachwycona. No ale każdy ma swój gust.
#2016-03-30 11:08:09 

uleglapanna

Użytkownik

Witam. Ja swojej siostrzenicy kupiłam zestaw marki Bloomingvile. Co prawda ma dopiero 3 lata, ale komplet obiadowy jej się podobał. Ona kocha króliczki. Dla starszych dzieci poleciłabym tak jak wyżej jakiś domek drewniany. Doskonały na harce na świeżym powietrzu. Niestety cena może nieco odwodzić od tego pomysłu, ale uważam że warto wydać swoje oszczędności.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015