#2016-04-04 07:42:26 

Fake00

Użytkownik

Witam. Prowadzę firmę budowlaną i wszystko do tej pory przebiegało dobrze i bezproblemowo, jednakże z czasem zauważyłem, że nie jestem w stanie efektywnie prowadzić księgowości i mówiąc wprost robię koszmarne błędy, za które musze potem święcić oczyma. Musze skorzystać z pomocy z zewnątrz. Czy znacie jakieś dobre biuro rachunkowe dla firm budowlanych w Poznaniu lub okolicach? Zależy mi na tym, żeby mieli dobrą renomę i znali się na tym. Proszę o firmy z dużym doświadczeniem, dziękuję z góry za pomoc i pzodrawiam.
#2016-04-04 09:07:30 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Ja mogę z czystym sumieniem polecić ksiegowoscsigma.pl/ pod tą stroną znajdziesz jedną z najsolidniejszych firm, która zajmuje się prowadzeniem księgowości, dokumentacji itp. jaką kiedykolwiek spotkałem. Prowadzą swoją działalność w Wielkopolsce i nawet bezpośrednio u klienta się wszystkim zajmują, co jest wielkim plusem. Są mobilni i elastyczni w swoim fachu i można z nimi wszystko dogadać.
#2016-04-04 11:16:48 

Ptaasznik

Użytkownik

jeśli chodzi o prowadzenie ksiąg rachunkowych Poznań mi się kojarzy z tego, że jest tam naprawdę dużo różnych firm, które się tym zajmują.. co prawda ja nei jestem ekspertem bo z matematyki i liczenia nigdy nie byłem orłem, ale na pewno znajdziesz jakąś pomoć dla siebie.
#2016-04-04 11:51:30 

mechanik

Użytkownik

Ja bym chciał mieć takie problemy, tj. z prowadzeniem rachunków.. bo moja żona się na tym zna i zawsze prowadzi.. ale ja mam kłopot ze zleceniami, co w moim odczuciu jest o wiele gorsze. Wszystko szło do czasu dobrze ale teraz to same większe firmy wygrywają przetargi i o kontakty strasznie ciężko. Wszędzie korupcja i załatwianie wszystkiego po znajomości
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015