#2016-04-04 00:51:35 

ksiadz

Użytkownik

Jak w temacie koledzy i koleżanki. Szukam sprawdzonych sposobów, bo cały ten proces sprzedaży przez jakieś serwisy ogłoszeniowe czy internetowe mnie przeraża, bo to może trwać wieczność, a ja wieczności jeździć obecnym autem nie zamierzam i już poluję na coś innego, a pieniążków niestety za mało. Znalazłem różne skupy aut w Bydgoszczy bo jestem z tego miasta ale opinii żadnych nie znalazłem, więc piszę tu do was, bo może ktoś miał styczność z takim problemem jak mój i znalazł optymalne rozwiązanie :P
#2016-04-04 03:09:44 

barabasz

Użytkownik

Hello, jest tak jak mówisz, że niestety takie miejsca to często wylęgarnia oszustów w stylu lombardu tylko na samochodową skalę, ale nie ma co generalizować. Zdarzają się też uczciwie prowadzący ten biznes. Logiczne jest, że nie dostaniesz za auto tyle hajsu co jakbyś właśnie przez miesiące próbował sprzedać bezpośrednio, bo osoba która jest tym pośrednikiem musi przecież zarobić na tym, żeby nie być stratna. Ale generalne powiem tak, jakby ci był potrzebny autokomis Kraków jest dobrym wyborem jak na południową Polskę. Na pewno lepszym niż u scyzoryków hehehehe :P
#2016-04-04 05:58:31 

ksiadz

Użytkownik

No właśnie Kraków dla mnie to za bardzo nie jest po drodze :D Ale będę szukał dalej, więc dzięki za pomoc :)
#2016-04-04 08:15:32 

dzordz

Użytkownik

Jakbyś dalej szukał, a Wielkopolska nie jest dla Ciebie za daleko to polecam autokomisy w Poznaniu i okolicach, bo tu jednak dużo wiary zajmuje się tą branżą i wiedzą co i jak i bezproblemu powinieneś sprzedać auto. Mam nadzieję że pomogłem i będzie pan zadowolony :D
#2016-04-04 10:22:08 

ksiadz

Użytkownik

Dzięki za wszystkie propozycje. Przejadę się właśnie w okolice Poznania, czy też może do Gniezna, bo tam jest zagłębie samochodów i popytam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015