#2016-04-08 06:08:32 

Violetka

Użytkownik

Dzień dobry. Poszukuję namiaru do jakiegoś dobrego specjalisty stomatologicznego. Prosiłabym jedynie o poważne oferty. Podzielcie się uwagami, gdzie byliście, co robiliście i za ile. Muszę się przygotować finansowo, dlatego wolałabym najpierw poczytać co i jak.
#2016-04-08 06:35:43 

Hokus-Pokus

Użytkownik

Witaj. Wszystko zależy od tego co tak naprawdę szukasz. Jeśli masz problemy z nieprostym uzębieniem wtedy potrzebny ci ortodonta Poznań tam szukaj, mają naprawdę dobrych specjalistów. Jest wiele gabinetów, a ceny masz dość różne. No ale przeważnie aparaty były drogie. Nie wiem, co by ci tu jeszcze doradzić. Na twoim miejscu zwiedziłbym nasze piekne miasto.
#2016-04-08 09:10:49 

Xomane

Użytkownik

Witajcie. Ja niestety musiałam przyzwyczaić się do myśli, że swoich zębów już nigdy nie będę miała. Musiałam wobec tego odwiedzić protetyka Poznań to dobre miejsce, tam ogłasza się mnóstwo dobrych i godnych polecenia gabinetów stomatologicznych, ortodontycznych i protetycznych. Na pewno znajdziesz. powodzenia
#2016-04-08 09:51:08 

stalawuczuciach

Użytkownik

Dzień dobry. A nie wiecie czasem gdzie można zrobić niedrogie licówki Poznań mogę ewentualnie odwiedzić, bo mieszkam w wielkopolskim. Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015