#2016-04-11 03:06:57 

Fake00

Użytkownik

Witam wszystkich. Chciałbym rozpocząć może nie do końca przyjemny temat, ale chciałbym Was zapytać, jakie macie swoje przypadłości zdrowotne, tak anonimowo się podzielić. Ja mam niestety problemy z ciągłymi biegunkami. Próbowałem wielu metod w tym konserwatywnego leczenia nietrzymania stolca i choć przynosi mi to sporą ulgę, to jeszcze nie jest to do końca wyleczone. Tak pomyślałem, może jak się podzielimy swoimi dolegliwościami tutaj, w Internecie to łatwiej będzie je znosić, jak się pozytywnie nastroimy itp.
#2016-04-11 03:55:18 

Aster

Użytkownik

Szczerze mówiąc, to czytanie o dolegliwościach innych ludzi mnie strasznie dołuje.. ja przechodzę przez leczenie przetoki odbytu i szczerze mówiąc nie chcę mi się o tym pisać.. i myślę, że niektóre detale są zbędne. Dlatego jak szukasz wsparcia to chyba lepiej wśród najbliższych osób, rodziny a nie przez obcych ludzi.
#2016-04-11 04:28:57 

mistress

Użytkownik

ja nie raz szukam wsparcia u innych i dużo mi to daje, dlatego rozumiem tego pana co napisał ten temat. Moja córka przechodziła przez wiele zabiegów, w tym laserową operację nogi i wiem, że dużo jej dało wsparcie przyjaciółek, koleżanek itp.
#2016-04-11 07:02:16 

Karolinka

Użytkownik

Ja mam pełno dziwnych dolegliwości, aż w końcu poszłam do lekarza i zdiagnozował u mnie nerwicę natręctw. Na początku potraktowałam to jak wyrok, ale z czasem udało mi się to zaakceptować i zacząć z tym żyć. Szczerze? Wielu ludzi w moim życiu mnie pocieszało i to mnie jeszcze bardziej dołowało. W końcu poznałam w swoim życiu swojego obecnego patnera, który jest silną osobowością i zamiast mnie bez końca pocieszać, pokazał co to znaczy żyć. Ilu ludzi tyle różnych dróg do dotarcia do niego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015