#2016-04-13 23:11:29 

wolna

Użytkownik

Hejka, czy chodzicie na jakieś zabiegi odmładzające twarz i inne partie ciała. A jeśli tak, to na jakie? Chetnie się dowiem co jest teraz trendy:)
#2016-04-13 23:32:35 

mistress

Użytkownik

Ja się właśnie chcę zapisac na wyjazd weekendowy do SPA. Znalazłam taką ofertę: wellness.spawraju.pl/zabiegi , a jednym z zabiegów, które wlasnie tam polecają jest mezoterapia: wellness.spawraju.pl/medycyna-estetyczna/mezoterapia-skory-twarzy Nie ukrywam, ze od dawna przymierzam się do tego zabiegu. Widze efekt po wielu znajomych, które zdecydowały się na mezoterapię. Zauwazyłam już dość spore zmarszczki wokół oczu i nie podobają i się też bruzdy na szyi i dekolcie. Liczę się z tym, ze pewnie po samym zabiegu będę wyglądąc jak bokser ;))) ale patrząc na późniejsze rezultaty, to gra jest warta świeczki. Czy któras was zaliczyła już może mezoterapię?
#2016-04-14 02:04:21 

uleglapanna

Użytkownik

Ja się czaję na cos innego. Zobaczcie sobie to: wellness.spawraju.pl/nici-pdo to takie „magiczne” nici ;)) mam strasznie denerwującą mnie bruzdę pomiędzy nosem a górną wargą. Wcześniej mnie tak bardzo nie wkurzała, ale niestety wraz z wiekiem się pogłębia. Wyczytałam, ze te nici PDO mogą być swietnym rozwiązaniem. I skutecznym :) Chetnie poczytałabym opinie tych osób, które mają za sobą już ten zabieg.
#2016-04-14 04:08:35 

wolna

Użytkownik

Obawiam się, ze w naszym skromnym gronie będziesz pierwsza, która mu się podda ;)
#2016-04-14 05:45:33 

Violetka

Użytkownik

Moja kolezanka już z tych nici liftingujących skorzystała. Tylko ona akurat poprawiała sobie owal twarzy. Zabieg „do przeżycia” ;) efekt – widoczny. A co do mezoterapii, to rzeczywiście po samym zabiegu lepiej nie patrzeć w lustro ;) ale jak opuchlizna zejdzie to jest już ok:)
#2016-04-14 07:47:36 

mistress

Użytkownik

Dzięki;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015