#2016-04-19 22:55:33 

Violetka

Użytkownik

Witajcie Panowie. Słuchajcie, zwracam się do Was, bo to Wy pewnie będziecie bardziej zorientowani. Więc mój samochód ostatnio stracil na stabilności jazdy, też zauważyłam, ż emu się koła z tylu jakby… zgięły. Poczytałam nieco w necie i okazało się, że to może być problem z tylną belką. Byłam z tym u swojego dotychczasowego mechanika, ale mówił, że się tego nie podejmie. Co w związku z tym robić dalej?
#2016-04-20 00:18:44 

BodzioMiodzio

Użytkownik

To Twój mechanik to jakaś ciapa. Takie rzeczy można zrobić, tylko też trzeba sięgnąć po odpowiednie elementy. Dziwię się, że w ogóle podejmuje się napraw „francuzów”, bo chyba większość z nich ma tylnią belkę.
#2016-04-20 02:59:29 

Violetka

Użytkownik

Okej, a Ty wiesz, gdzie można takie cudo dostać? Bo ja szukałam i niby trochę tego jest, ale wiesz… nigdy nie wiesz, komu zaufać :)
#2016-04-20 03:18:52 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Słuchaj koleżanko, przede wszystkim znajdź sobie lepszego mechanika. Po drugie, wejdź sobie na przykład na tę stronę: tylnabelka.com/tylna-belka-po-regeneracji-renault-megane/. Tam znajdziesz fachowców zajmujących się profesjonalnie (zresztą chyba są nawet autoryzowani) regeneracją i naprawą tylniej belki.
#2016-04-20 04:03:52 

Violetka

Użytkownik

Okej, a czy myślisz, że zregenerują belkę od Berlingo? Bo to wiesz… fajnie, że Meganki naprawiają, ale ja mam swój samochód :) Co do mechanika to już kolega z pracy mi polecił innego, co się niby specjalizuje właśnie w samochodach francuskich.
#2016-04-20 04:54:10 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Pewnie, że Ci zrobią do Berlingo. Robią chyba do wszystkich „francuzów”, od Citroena, przez Peugeota po Renaulta. :) jak już się wybierzesz do tego nowego mechanika to powiedz mu, czego sie dowiedziałaś i najlepiej powiedz mu o tej firmie TylnaBelka. Sam u nich zamawiałem już zregenerowane belki i wykonali naprawdę kawał dobrej roboty. Chłopaki pracują nie tylko z odpowiednimi narzędziami, ale także wykorzystują części renomowanych producentów.
#2016-04-20 05:44:24 

Violetka

Użytkownik

Wiesz… też nie chce wyjść przed gościem na kogoś zarozumiałego, a kto się w ogóle na tym nie zna :D Ale może rzeczywiście jakoś delikatnie mu to zasugeruję. W każdym razie dzięki kolego za pomoc:)
#2016-04-20 07:03:29 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Nie ma sprawy ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015