#2016-04-21 21:41:09 

stalawuczuciach

Użytkownik

Cześć dziewczyny mam do Was troche klopotliwe i wstydliwe pytanie mianowicie coraz bardziej zolte mi sie robia zeby to znaczy mam takie wrazenie maz oczywiscie mowi ze niczego nie zauwazyl... no ale ja widze ze dzieiej sie zle i chce sie przejsc do specjalisty ktory mi jakos zaradzi. wiem ze wybielanie jest coraz bardziej efektowne sa nowe metody it tak dalej moze warto?? ci sadzicie/ ktoras z was robila??
#2016-04-22 00:26:15 

Bajkowiczka

Użytkownik

Ja robiłam wybielanie w NewDent Clinic i muszę powiedzieć, że fekty mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły. Nie wiem jak długo to się utrzyma ale póki co przez pierwsze dwa miesięce jest naprawdę super :) Takżę polecam każdemu i niech każdy sam sie przekona bo wiadomo że efekty mogą być rużne inne u każdej osoby. Zobacz sobie w cenniku ile wybielanko kosztuje, chyba koło pięciu stówek :) newdentclinic.pl/cennik jeśli sie nie myle oczywiście
#2016-04-22 02:38:01 

ksiadz

Użytkownik

Zgadza się nakładkowe wybielanie to zazwyczaj koszt 500 zł. Ale ta metoda jest najskuteczniejsza, efekt utrzymuje się bardzo długo. trzeba tylko uważać żeby nie pojawiła się nadwrażliwość, wiec wszystkie plomby muszą być szczelne kamień zdjęty itd.
#2016-04-22 05:32:56 

dzordz

Użytkownik

Bo ianczej możecie sie nabawić trwałej nadwrażliwości
#2016-04-22 06:47:35 

BogdanBNC

Użytkownik

ja też zamierzam skorzystać, że tak powiem, z dobrodziejstw stomatologii estetycznej Poznaniu zamieszkuję i skoro polecacie ten gabinet to pewnie tam suę udam. Kobieta mi trochę narzeka, że mi zęby zżółkły musze też sie pozbyc kamienia więc pewnie rzeczywiście coś jest na rzeczy. Liczę, że zabiegi będą bezbolesne i że nie beda wymagały zbyt dużo zachodu. Pozdrawiam.
#2016-04-22 07:04:59 

mistress

Użytkownik

Ja stosowałam wybielanie już kilka razy w ciagu swojego życia i nigdy nie pojawił się ból zębów ale ja też mam baaardzo silne te zeby nigdy żadnych chorób, wyrywania, zawsze zdrwoe i mocne.
#2016-04-22 09:06:57 

uleglapanna

Użytkownik

A ja nigdy po słodkim nie miałam żadnej nadwrażliwości ani od zimna. aka ze mnie szczęściara :)))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015