#2016-05-04 00:49:04 

Fake00

Użytkownik

Bardzo podobają mi się opcja rejsu po Majorce, oglądałem w sieci masę filmików ludzi, którzy właśnie na czymś takim byli i jestem po prostu zauroczony tym jak wyglądają takie rejsy. Generalnie zastanawiam się nad tym czy nie spełnić swojego marzenia, już któryś rok mnie to męczy i chyba czas najwyższy coś z tym zrobić. Pytanie tylko czy ktoś z Was jest w stanie polecić mi jakąś firmę, która takie rejsy organizuje za rozsądne pieniądze?
#2016-05-04 03:40:37 

Karolinka

Użytkownik

W necie poszukaj, dzisiaj tego jest naprawdę peeeełno, więc na pewno coś ciekawego znajdziesz. Masz przecież różne opinie, a może ktoś ze znajomych kiedyś korzystał.
#2016-05-04 04:41:33 

Fake00

Użytkownik

Jakby ktoś ze znajomych korzystał to w ogóle bym się nie zwracał do Was z taką prośbą :P Właśnie nie mam się kogo poradzić, a opinie w necie to można czasem sobie potłuc o pewną cześć ciała. Znam człowieka, który czarteruje jachty, ale to nie dla mnie, ja chcę na taki już zaplanowany rejs, być może z grupką znajomych, tego jeszcze nie wiem.
#2016-05-04 04:56:16 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Firma Pasat Charter ma przyzwoitą ofertę, nie wiem co rozumiesz przez rozsądne ceny bo to względne pojęcie, ale jak dla mnie tam wcale nie jest drogo. Sam jeszcze nie korzystałem, ale to z polecenia właśnie od znajomych, którzy już raz na taki rejsik się wybrali, tylko że w innym kraju po prostu.
#2016-05-04 07:00:25 

Fake00

Użytkownik

To już jakiś trop, bardzo dziękuje za to.
#2016-05-04 07:31:17 

stalawuczuciach

Użytkownik

Hehe, tak się sklada, ze ja w tym roku będę we Włoszech wypoczywała z nimi także jak coś mogę później dać znać. Ta oferta pasat-charter.pl/czartery-jachtow/akweny/w%C5%82ochy-sardynia.html bardzo mi się spodobała i specjalnie długo się nie zastanawiałam. Ogólnie bardzo lubię pływanie, sama nie mam uprawnień sternika, ale często ze znajomymi na Mazurach bujałam się po jeziorkach i zawsze było super, teraz padło na coś takiego, zobaczymy ;)
#2016-05-04 08:22:21 

Fake00

Użytkownik

Skoro już dwie osoby znają to miejsce to chyba sam skorzystam, ale jak coś to daj oczywiście znać, nie wiem czy to jeszcze w tymn roku, zapewne bardzie w przyszłym więc nie zamykajcie tematu jeśli mogę prosić ;) Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015