#2016-05-11 03:02:28 

Fake00

Użytkownik

Cześć. Mam uszkodzone auto, nie pytajcie skąd bo to długa historia a nie chce zbaczac z tematu i was dodatkowo zanudzac. Co mogę z nim zrobić skoro naprawa mi się nie opłaca? Ma sens wystawianie ogłoszenia? Pytam bo wydaje mi się że ludzie będą chcieli bardzo zbijać cene co jeszcze mniej mi się opłaci.
#2016-05-11 04:08:54 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Myślę że masz racje bo ludzie zawsze szukają czegoś żeby zbuć cene a jak samochód jest uszkodzony to w ogóle zaczną wariować :P. O ile oczywiscie jest to auto w miare warte zachodu, czyli warte naprawy. Nie wiem co ci doradzic bo w takiej sytuacji nigdy nie byłem.
#2016-05-11 06:10:21 

Karolinka

Użytkownik

Miałam kiedyś z mężem podobne przejścia. Wystawiliśmy ogłoszenie, ale niestety nikt nie chciał nam dać tyle ile byśmy chcieli. Znajomy powiedział nam o skupie aut z Rumii, postanowiliśmy spróbować bo przeciez nic nie tracimy na wycenie i okazało się że chcą dać nam najwięcej spośród wszystkich oglądających. Decyzja była prosta :)
#2016-05-11 07:16:47 

Fake00

Użytkownik

To by mi pasowało bo mieszkam w Bolszewie, więc nawet mógłbym do nich dojechać jesli to poza okręgiem ich działania. Mogłabyś tylko podać jakiś kontakt do nich?
#2016-05-11 08:58:33 

Karolinka

Użytkownik

może wyślę link do strony, bo to chyba najbardziej ci się przyda - skupautpomorskie1.pl/skup-aut-uszkodzonych/. Firma jest naprawdę warta uwagi podczas sprzedaży bo już kilkoro z moich znajomych korzystało z ich usług i każdy dostał cenę lepszą niż oferowały komisy albo ludzie. Pozdrawiam.
#2016-05-11 09:21:18 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Kiedyś słyszałem o podobnych skupach ale myślałem że oferują gorsze ceny w zamian za szybkie kupno i gotówkę od ręki. Skoro jednak koleżanka to doswiadczalnie sprawdziła to moze i ja sie zainteresuje bo na stronie czytam ze nie tylko uszkodzone skupuja. Trzymajcie się.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015