#2016-05-13 00:17:45 

barabasz

Użytkownik

Cześć. Chciałbym coś mocno zmienić w swoim życiu i postanowiłem, że chyba pora wziąć sprawy całkowicie w swoje ręce i założyć jakiś własny biznes. Ale pomyślałem, że może ktoś na tym forum rzuci jakieś fajne pomysły i wspólnie skonfrontujemy swoje pomysły itp.. Co Wy na to?
#2016-05-13 01:55:10 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Nie licz raczej na to, że ktoś Ci zdradzi swoje pomysły.. przecież to logiczne, że jak się ma jakiś dobry pomysł, to się go samemu realizuje a nie piszę o tym na forum :P Ja np.: od zawsze miałem pomysły na własny sklep internetowy i po prostu go założyłem.. bardzo dobrze prosperuje i nie narzekam na finanse.
#2016-05-13 04:36:45 

barabasz

Użytkownik

Ciekawe, a kto zrobił Ci projekt sklepu internetowego ? Sam, czy do kogoś się z tym zgłosiłeś? Wiesz, nie mówiłem o tym, żeby się dzielić jakimiś gotowymi rozwiązaniami, tylko bardziej żeby wymienić swoje odczucia, przemyślenia na ten temat itp.
#2016-05-13 05:48:30 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Zgłosiłem się do firmy aptusshop.pl i mi wszystko zaprojektowali. Ja tylko wyszedłem z pomysłem, a oni zajęli się realizacją. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. No ja potrafię zrozumieć, że ktoś chcę o tym popisać itp. ale według mnie takie coś to tylko w 4 oczy i tyle.
#2016-05-13 08:45:28 

mistress

Użytkownik

Ale kolega wyżej jest czepialski.. :P ja mam pomysł na biznes, chciałabym w przyszłości założyć prywatne przedszkole. To jest moje marzenie od zawsze. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się naskładać odpowiednią ilość pieniędzy i coś zrobię w tym kierunku.. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015