#2016-06-01 08:17:36 

Violetka

Użytkownik

Dzień dobry. Mam za zadanie organizację eventu. Ma to być wszytsko pod kątem promocji naszej firmy. W jaki sposób można by to zorganizować, jak najlepiej?
#2016-06-01 08:58:56 

mistress

Użytkownik

Dzień dobry. Nie wiem czy pomogę, ale przynajmniej spróbuję. Jak dla mnie powinnaś wziąc pod uwagę znalezienie jakiegoś obiektu, gdzie taki event ma się odbywać. Dobrze jest chyba też wziąć pod uwagę nagłośnienie eventów (greatsound.pl/naglosnienie-koncertow), bo wykrzykiwac non stop hasła nie jest tak łatwo. Może też jakieś promocyjne smakowanie przysmaków? Wszystko zależy od tego co to za firma i co promuje.

#2016-06-01 09:57:46 

Ptaasznik

Użytkownik

Witajcie. Eventy są dobre pod warunkiem, że ich organizacja będzie przemyślana. Nie każdy ma odpowiednie podejście do tego. Wydaje mi się, że przyda się techniczna obsługa eventów (Great Sound Warszawa) czyli odpowiednie nagłośnienie, do tego świetne miejsce. Jak dla mnie venty doskonale sprawdzają się na powietrzu. Tylko tutaj waznym czynnikiem jest jeszcze pogoda, która nie jest zależna od naszych starań ;)

#2016-06-01 10:29:10 

uleglapanna

Użytkownik

Witaj. Musiałabyś także wziąć pod uwagę jakieś kolorowe plakaty, broszurki, coś co przyciągnęłoby uwagę. Jak dla mnie świetnie by się sprawdziły także jakieś przekąski. Ludzie lubią dostawać coś za nic.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015