#2016-06-08 02:18:58 

Ptaasznik

Użytkownik

Planuję razem z żoną trochę zadbać o swoje zdrowie i kodycję no i wybór padł na rowery. Ja kiedyś to bardzo lubiłem, żona umie jeździć, ale specjalnie się nigdy tym nie interesowała. Możecie powiedzieć czym się kierowac przy zakupie roweru? Bardziej chodzi chyba o takie miejskie, żadne górale nie są nam potrzebne.
#2016-06-08 05:16:06 

BodzioMiodzio

Użytkownik

A czemu nie? Ile frajdy jest przejechać się gdzies na wycieczkę do lasu, po jakichś polach i w ogóle, tam jednak lepiej sprawdzają się takie rowerki terenowe. Fajnie jednak że coraz więcej ludzi myśli o rowerach, ja uwielbiam ten sport. Jak szukasz czegoś dobrego kolego to przeglądaj oferty z miejskimi rowerami marki Kettler, one może i są troszkę droższe, ale to naprawdę profesjonalny rowerek miejski, który na pewno was nie zawiedzie, wiem co mówię bo żonka takim jeździ do pracy, a i czasem ja skorzystam ;)
#2016-06-08 07:51:13 

Tekla

Użytkownik

Przede wszystkim kieruj się tym, żeby kupować w dobrych sklepach, możesz sobie chociażby sprawdzić tę ofertę supersportowy.pl/17-miejskie, jak kupisz w porządnym miejscu to przez lata będziesz rowerkiem pomykał bez większych problemów, ystarczy tylko regularnie serwisować.
#2016-06-08 08:47:54 

Ptaasznik

Użytkownik

Myślałem jeszcze o takim trekkingowym rowerze, że i po mieście i w teren, ale generalnie jak już kupimy miejskie rowerki to być może do pracy też się czasem na nich pojedzie. Dzięki za pomoc, cena jest mnie ważna bo jak się kupi dobry roer to i tak bardzo długo nie będzie trzeba potem do niego dokładać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015