#2016-06-17 04:33:19 

stalawuczuciach

Użytkownik

Cześć, ostatnio dużo się mówi o aranżowaniu wnętrz według Feng Shui, a wy co o tym myślicie? Warto brać pod uwagę wskazówki tej chińskiej sztuki aranzacji wnętrz, bo nie wiem co wybrać, a rodznka trochę się ze mnie smieje, ze chce jakies dzwoneczki wieszac w domu i nie wiadomo co jeszcze:D
#2016-06-17 05:07:05 

Hokus-Pokus

Użytkownik

Daj spokój, brać pod uwagę przepływy energetyczne Ziemi, to jakieś średniowiecze. Trzeba brać pod uwagę funkcjonalność pomieszczeń i komfort użytkowania.
#2016-06-17 06:47:43 

wolna

Użytkownik

To, co wymieniłeś, czyli funkcjonalność pomieszczeń i komfort użytkowania, to są właśnie jedne z elementów Feng Shui, a czy będziemy to przypisywać przepływowi energii Ziemi, to już nasza indywidualna sprawa. Każdy zresztą urządza dom po swojemu. Popatrz chociazby na stylowo zaprojektowane wnętrza we Wrocławiu, Warszawie czy Krakowie. W całej Polsce zajdzesz domy o wnętrzach minimalistycznych, jak i takie urządzone z przepychem.
#2016-06-17 09:32:43 

Karolinka

Użytkownik

Wiesz co, pogadaj z projektantem, bo niezależnie, czy będzie to unikalny projekt domku we Wrocławiu czy innym mieście, urządzony według Feng Shui czy bardziej konwencjonalnie, to projekt musi Ci się przede wszystkim podobać, bo chyba nie powiesz mi, że np. kuchni nie wybierzesz białej czy brązowej tylko dlatego ze Fang Shui takich kolorów nie zaleca?
#2016-06-17 10:28:06 

Tekla

Użytkownik

Własnie, zajrzyj na bloga o aranzacji wnętrz, są różne strony prowadzone nawet przez biura projektowe, poczytaj je, bo Feng Shui, to nie tylko dzwoneczki czy właściwie ustawione meble, to tez odpowiednia kolorystyka i układ pomieszczen.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015