#2016-06-30 08:52:47 

Fake00

Użytkownik

Czołem, potrzebuję dość szybko zdobyć przynajmniej 1000 sztuk firmowych pamięci na USB. Myślę, że wiadomo o co chodzi. Rzecz w tym, że nikt nie chce mi tego zrobić na wczoraj a ceny w poligrafii trochę mnie przerażają.
#2016-06-30 10:58:05 

BodzioMiodzio

Użytkownik

W internecie masz tego sporo. Możesz zamówić pendrive o dowolnym kształcie i pojemności. Powinieneś trochę pomęczyć wujka Google, a na pewno podsunie Ci jakieś sensowne rozwiązanie. No i myślę, że w necie ceny wyjdą znacznie korzystniej niż w agencjach reklamowych itp.
#2016-06-30 11:38:28 

Hokus-Pokus

Użytkownik

Widzę że celujesz raczej w hurtową ilość. Gdyby chodziło o pojedyncze sztuki, to myślę, że zwykły grawer by Ci to zrobił. Logowany pendrive z wygrawerowaną treścią raczej nie kosztowałby wiele. Skoro ma być tego więcej, to musisz poszukać jakiejś firmy która się specjalizuje w podobnych usługach. Jeśli poligrafia odpada ze względu na cenę to nie mam za bardzo pomysłu.
#2016-06-30 11:49:36 

Fake00

Użytkownik

Tak, zależy mi na większej ilości bo tego oczekuje klient. Trochę późno się za to wziąłem i teraz w desperacji muszę szukać rozwiązania – moja wina.
#2016-06-30 12:19:14 

BogdanBNC

Użytkownik

Ze spokojem, nie ma co się stresować. Pamiętaj, że mamy XXI wiek i mając net pod ręką ogarniesz prawie wszystko ;) Wpisuj cierpliwie zapytania w wyszukiwarce i w końcu znajdziesz kogoś, kto Ci to na szybko wykona. Tylko pamiętaj że jakość jest ważna, więc pamięć z własnym logo powinna być nie tylko efektowna, ale też długo podziałać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015