#2016-06-30 06:08:08 

Bajkowiczka

Użytkownik

Jakiś miesiąc temu zauważyłam u siebie, że się męczę nawet po wejściu na drugie piętro. Nigdy tak nie miałam. A jednak. Rano czuje się też zmęczona i nie mogę się na niczym skupic. Zastanawiam się, co może być przyczyną tego. Jak myślicie?
#2016-06-30 07:45:33 

Zakręcony

Użytkownik

Widocznie organizm zwalnia, czyli starzeje się. Ale na to nie ma lekarstwa. Musisz to zaakceptowac jak każdy.
#2016-06-30 09:35:45 

Tekla

Użytkownik

Może być tak że przyczyna jest blaha. Ale może być tak, że przyczyna tkwi głębiej. Przecież, jak bolą cie piersi, to raczej idziesz i robić badanie USG w Krakowie czy innym mieście. A nie czekasz. Napewno dobrze by było, żebys patrzyla na to, jak twój organizm funkcjonuje. Może się domaga zwiekszonej uwagi, ale to ty znasz lepiej, a nie my na forum.
#2016-06-30 10:51:39 

Zakręcony

Użytkownik

Organizm po prostu upomina się o lata za młodu, kiedy to się folgowało za bardzo. a teraz są skutki.
#2016-06-30 11:24:52 

Tekla

Użytkownik

Po prostu dbaj o siebie i postaraj się wiecej wysypiac, a potem zrob badania specjalistyczne. Bo bez tego to żaden lekarz wrozbita nie jest i nie jest w stanei ci powiedzieć, co ci dolega. Ja bym chyba na twoim miejscu poszla i zrobila testy wysiłkowe Kraków ma wielu specjalistow od tego badania. Taki test jest krotki, zwykle kilka minut do kilkunastu i masz od razu informacje, co może być przyczyna. Może to serce, a może cos innego, ale musisz to koniecznie sprawdzić.

#2016-06-30 11:43:38 

mechanik

Użytkownik

Przede wszystkim badania, a nie leczenie się na własną rękę. Bo to podstawa. Dobra diagnoza i zdrowa dieta to dwa składniki tego, by było lepiej. Wielu ludzi tego nie rozumie nadal i woli łykać suplementy diety, nie znając prawdziwej przyczyny. Nie polecam tego. Ale ty chyba tak nie masz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015