#2016-07-01 02:35:35 

BogdanBNC

Użytkownik

Cześć Wam. Mam takie pytanie.. otóż, mam zamiar kupić trochę obrazów do siebie do domu, ale no właśnie.. nie wiem czym się kierować przy wyborze takich obrazów. Nie znam się na sztuce no i nie chciałbym kupić czegoś, co się nie spodoba reszcie rodziny. Bo to ma być niespodzianka i taki mały prezent odemnie. Może mi coś doradzicie? ;) Będę wdzięczny. Z góry dzięki i pozdrawiam :D
#2016-07-01 04:23:14 

mechanik

Użytkownik

No czy ja wiem.. ja na ogół przy takich wyborach i kwestiach to zdaję się na swój własny gust i tyle. Kup coś, co Ci się spodoba i być może nie będzie kontrowersyjnym obrazem ;) Na pewno coś fajnego wybierzesz, trochę pewności siebie :P
#2016-07-01 04:33:15 

dzordz

Użytkownik

O gustach się nie dyskutuje.. kup coś co Ci się podoba i tyle. Ja kupiłem nowoczesny zestaw obrazów na ścianę i mi się bardzo podobają. Myślę, że Ty też sobie poradzisz spokojnie. Najważniejsze w tym wszystkim jest Twój gest i fakt, że chciałeś kupić coś dla całej rodziny.
#2016-07-01 04:53:02 

Hokus-Pokus

Użytkownik

Jak dla mnie, klasyczny obraz do salonu jest znakomitym wyborem w tej kwestii. Raczej bym postawił na nieśmiertelną klasykę i replikę jakiegoś wielkiego dzieła artysty. Takie coś zawsze się samo obroni i będzie stanowiło ucztę dla miłośników dobrej sztuki.
#2016-07-01 06:30:43 

uleglapanna

Użytkownik

Ja też uwielbiam kupować obrazy do domu ;) Nie raz kupiłam taki obraz, który co prawda nie zawisnął na ścianę, ale jednak nie mogę się powstrzymywać przed kupnem kolejnych. Obrazy są takie piękne i wspaniale pokazują kunszt i artyzm jaki w nas tkwi! :D
#2016-07-01 08:16:13 

Xomane

Użytkownik

Po prostu wybierz coś i tyle ;) szkoda się zamartwiać na zapas i myśleć, że coś nie wypali, kupi się coś złego itp. :P Na pewno się wszystkim spodoba Twój obraz ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015