#2016-07-01 07:36:50 

Ptaasznik

Użytkownik

Witam was wszystkich koledzy koleżanki. co sądzicie o kosztach zakupu kawioru w Polsce?? Chyba w porównaniu z rosyjskimi nie jest źle. Odległość chyba małą od Polski, dzięki temu hehe... A tak serio to spotkałem się ostatnio z ofertami w rodzaju stówka za słoiczek, to chyba nieźle... o ile towar jest pierwsza klasa... a wy?
#2016-07-01 07:49:02 

Zakręcony

Użytkownik

w Polsce jest raczej korzystna cena kawioru, może w porównaniu do naszych zarobków nie jest różowo, ale raczej nigdzie na świecie się taniej nie kupi. wiadomo, ceny są różne bo różne są też gatunki, czarny, bursztynowy itp. itd. ale generalnie koło 150 zł to jest chyba taka średnia cena która jest okej
#2016-07-01 08:58:51 

stalawuczuciach

Użytkownik

ja kupuję regularnie kawior w sklepie internetowym dzięki czemu mam fajne zniżki. polecam takie rozwiązanie każdemu, kto naprawdę lubi kawior. znaleźć fajnego sprzedawcę online i kupować tam na stałe wtedy na pewo cię docenią jako klienta
#2016-07-01 09:49:08 

dzordz

Użytkownik

To prawda, często trudno znaleźć jest dobry kawior w sklepach stacjonarnych, wtedy dobrze jest kupić przez internet i mieć to z głowy. Tylko wtedy trzeba zaplanować, kiedy na taki smakołyk będziemy mieli apetyt, zrobić to z jakimś wyprzedzeniem. Jednak dla koneserów tego czarnego skarbu nie istnieją żadne przeszkody i poradzą sobie oni z każdą sytuacją, nawet kawiorową prohibicją, hehehehe. :) No, ale wszystko można dobrze przemyśleć, pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015