#2016-06-30 23:34:05 

Hokus-Pokus

Użytkownik

Witam, będę kręcił amatorski film i w związku z tym potrzebuje kogos kto potrafi robić profesjonalny makijaż. Taki pod kamerę. chodzi mi o to, ze przed kamerą jednak wygląda się ciupkę inaczej i to nie może być takie coś jak robi każda makijażystka w warszawie. Nie wiem czy jasno wyrażam swoje msli, bo tez nie chodzu\i mi o jakies wydziwianie i nie wiadomo co. Prosty makijaż, niemalże nie widoczny, ale taki który dobrze wygląda przed obiektywem.
#2016-07-01 01:32:51 

Karolinka

Użytkownik

Mogę ci polecić jeden swietny salon kosmetyczny. Znajdziesz go tutaj makeupstudio.net.pl/makijazystka-wizazystka. Ich właścicielka robiła już makijaż kobietom na takich okładkach jak Viva, Party, Elle, Twój Styl, malowała Anetę Kręglicką i Tamarę Arciuch. Pracowała przy serialach Przyjaciółki i Na krawędzi, i tez przy paru teledyskach Edyty Górniak, także babka wie o co chodzi. Ma doświadczenie i czuje różnice pomiędzy zwykłym makijażem, a tym przed kamery.
#2016-07-01 04:17:10 

Tekla

Użytkownik

Miałam przyjemność wspólpracować z panią Ania (o której tutaj wspomnieliście pośrednio) i w wielkim skrócie ona jest przede wszystkim profesjonalistką. Mówisz jej jaki chcesz efekt i tak to później wygląda. Polecam z całego serca.
#2016-07-01 05:01:53 

Hokus-Pokus

Użytkownik

Nie znam tej Pani, ale jeśli pracowala z takimi gwiazdami to pewnie wie co robi, a nie będzie przypadkiem dla mnie zbyt droga?
#2016-07-01 06:23:46 

BogdanBNC

Użytkownik

Nie sądzę. Pani Ania robiła makijaż mojej żonie ;) Nidy nie zapomnę tej chwili kiedy ujrzałem ją przed ołtarzem. Zakochałem się w niej na nowo.
#2016-07-01 08:12:30 

Hokus-Pokus

Użytkownik

Skoro tak mówisz, pewnie coś w tym jest.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015