#2016-07-05 22:54:29 

Violetka

Użytkownik

Od niedawna pracuję sama na siebie i kupiłam nieduże mieszkanie. Wychowywałam się na wsi i zawsze ceniłam przestrzeń. I chciałbym taki właśnie efekt uzyskać w mieszkaniu o niewielkim metrażu, czy jest to wogóle możliwe?
#2016-07-06 01:51:31 

barabasz

Użytkownik

Z całym szacunkiem, ale będzie trudno. Nie ma szans na zrobienie z 30 metrów mieszkania wyglądającego na 300.. Ale jest parę trików do zstosowania dzięki którym nie będziesz się przynajmniej przewracała o własne nogi i będzie ci się żyło komfortowo.
#2016-07-06 04:10:51 

Xomane

Użytkownik

Tak jak napisał kolega, jest trudno, ale nie ma rzeczy niemozliwych. Na pewno nie zagracaj mieszkania, staraj się nie chomikować niepotrzebnych rzeczy i użyj jak najbardziej jasnych kolorów np. białego.
#2016-07-06 06:20:33 

Bajkowiczka

Użytkownik

Moim zdaniem najlepiej jeśli nie będziesz się zdawała na przypadek, myślę że najlepiej by było jakby sprawą zajął się dobry architekt wnętrz Kraków na pewno ma dobrych specjalistów z tej dziedziny, więc poszukaj kogoś kto spełniałby twoje oczekiwania, pozdrawiam.
#2016-07-06 08:04:28 

Violetka

Użytkownik

za bardzo nie wiem gdzie szukać... Nie znam się na wystroju wnętrz i nie wiem czy będę potrafiła dokładnie opisac o jakie wnętrze mi chodzi.
#2016-07-06 11:01:36 

Bajkowiczka

Użytkownik

Nic prostszego, przecież wiesz że zależy ci na uzyskaniu przestrzenego efektu w mieszkaniu. Ja np na szybko wpisałam aranżacje wnętrz Kraków i od razu wyskoczyło mi kilka ciekawych wyników. Poszukaj, posprawdzaj, a może popytaj też znajomych? Wszystkie chwyty dozwolone jeśli chcesz mieć ładne mieszkanko :)
#2016-07-06 11:27:03 

mechanik

Użytkownik

Korzystałem z usług specjalisty i jestem bardzo zadowolony. Pochodzę z północy Polski ale architektura wnętrz Kraków jak i całego południa kraju jest bardzo bliska mojemu sercu. W każdym razie przestrzeń została szybko i sprawnie ogarnięta w taki sposób żebym mógł wygodnie się przemieszczać i mieć wszystko pod ręką kiedy rano się szykuję do pracy. Kiedy natomiast chcę odpocząć to harmonijny wystrój powoduje spokój i pomaga się wyciszyć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015