#2016-07-14 04:56:14 

stalawuczuciach

Użytkownik

Cześć, jestem na etapie projektowania swojej pierwszej własnej kuchni i utknęłam w miejscu gdzie przyszło mi zaplanować przestrzeń miedzy dolnymi a górnymi szafkami. Wiem że musi to być coś zmywalnego, chroniącego scianę , ale płytki mi się nie podobają. Płyty stanowiące integralną część mebli kuchennych też mi się nie podobają – nie czuje wtedy kliematu kuchni. Co możecie mi polecić? Z czym nie będę się meczyć godzinami szorując tłuszcz ;-)
#2016-07-14 06:17:24 

Karolinka

Użytkownik

ja wybrałam doskonałe ścienne szkło do kuchni z wizerunkiem filiżanek, rozsypanej kawy, z napisami KAWA w różnych językach. Czarne tło – białe napisy. I powiem ci że jestem zadowolona. Obawiałam się nieco kolorystyki, bo materiał moja siostra przetestowała wcześniej, ale nie ma z nia żadnego problemu. Łatwe do utrzymania w czystości i poprawiające mocno estetykę mieszkania – panele szklane są dla mnie numerem jeden. Czeka mnie remont łazienki, ale już szukam odpowiedniej szklanej fototapety.
#2016-07-14 06:31:55 

Zakręcony

Użytkownik

jeśli chodzi o materiał do kuchni – polecam. Nie trudno się domyśleć, że nie ma z nim większych problemów. Proponuję jednak zastosowanie jakąś fototapetę starych uliczek które oddają doskonały klimat domu.
#2016-07-14 09:03:36 

wolna

Użytkownik

A my z kolei do mieszkania wprowadziliśmy fototapetę mostu Brooklińskiego – efekt jest piorunujący. Od razu wygląda jakbyśmy mieli w salonie dwa razy więcej przestrzeni.
#2016-07-14 10:35:10 

uleglapanna

Użytkownik

kochani ! co będzie na fototapecie to kwestia gustu i stylu w jakim urządzone jest mieszkanie. Grunt że rozwiązanie z fototapetami jest funkcjonalne i podnosi walory estetyczne mieszkanka.
#2016-07-14 11:11:47 

Ptaasznik

Użytkownik

dokładnie tak, zgadzam się z przedmówczynią – to co będzie na fototapecie to kwestia gustu. Najważniejsze, że fototapety na szkle są mega praktyczne i nadaja się do każdej przestrzeni – dużej i małej, urządzonej w stylu nowoczesnym jak i klasycznym.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015