#2016-07-27 02:14:53 

uleglapanna

Użytkownik

Już za kilka miesięcy rozpoczynamy procedury otwarcia w Polsce jednego z oddziałów dużej firmy europejskiej. Mam to szczęście być odpowiedzialną za ten proces. W mojej gestii jest między innymi zapewnienie odpowiedniej infrastruktury, która pozwoli na sprawne działanie. Szukam w związku z tym działki budowlanej w wielkopolsce, o dużym potencjale.
#2016-07-27 03:32:55 

Bajkowiczka

Użytkownik

Roboty na pewno czeka Cię bardzo dużo. Jeśli to firma zaganiczna to na pewno i inwestycja będzie spora. Ja miałam tylko do czynienia z niewielkimi procesami budowlanymi, ale i z tym się nieźle namęczyłam.
#2016-07-27 04:33:28 

uleglapanna

Użytkownik

Roboty faktycznie mam sporo, ale ja lubię swoją pracę i lubię wyzwania. Poza tym chyba dlatego mnie do tej roboty wzięli, bo wiedzą, że sobie poradzę z takimi problemami. Robiłam to już zresztą parę razy, więc wiem na czym polega szukanie i inwestowanie.
#2016-07-27 05:10:00 

Hokus-Pokus

Użytkownik

W Wielkopolsce są naprawdę piękne działki Tarnowo Podgórne polecam szczególnie, bo to strategiczne miejsce pod względem transportu, dostępności i prestiżu. Gmina jeszcze jakiś czas temu była na szczycie listy najlepszym gmin w naszym kraju. Teraz też jest w czubie...
#2016-07-27 07:49:40 

ksiadz

Użytkownik

Jako mieszkaniec tej gminy serdecznie zapraszam do inwestycjji w naszym regionie, to zawsze plus dla lokalnej społeczności, która może liczyć na dodatkowe miejsca pracy.
#2016-07-27 09:14:12 

Karolinka

Użytkownik

Wystarczy, że znajdziesz firmę, która posiada działki inwestycyjne na sprzedaż, a dalej pójdzie już wszystko jak po sznureczku. Jesli choc raz miałaś do czynienia z budowami, projektami i inwestycjami to bez problemu przebrniesz przez te wszystkie sprawy papierkowe. A później to już do roboty :)))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015