#2016-07-28 01:18:23 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Witam wszystkich na tym forum. Moi drodzy.. mam pewien problem, otóż od dłuższego czasu poszukuję stałego dostawcy, kótry jest w stanie zaopatrzyć mój sklep w potrzebne etykiety itp. Wiadomo, że takie coś idzie w sklepie w masowych i hurtowych ilościach. Wolałbym więc kupować hurtem sporą ich ilość. Znacie sklep, w którym można kupować wysokiej jakości etykiety?
#2016-07-28 03:24:58 

ksiadz

Użytkownik

Jak chcesz to kup sobie etykiety samoprzylepne z nadrukiem ;) To bardzo dobra opcja, bo nie dość, że je się szybko używa to właśnie można je kupić w przystępnej cenie. Sprawdź sobie ten odnośnik co dałem. Mam nadzieję, że znajdziesz tam jakaś ciekawą ofertę dla siebie ;)
#2016-07-28 03:53:55 

BogdanBNC

Użytkownik

No szczerze mówiąc, to ja bym na Twoim miejscu zainwestował w drukarki etykiet ;) To chyba najrozsądniejsza i fajna opcja. Możesz dzięki nim sobie wydrukwoaoć odpowiednią ilość etykiet i mieć już to z głowy ;)
#2016-07-28 05:23:57 

dzordz

Użytkownik

Dzięki Wam! Tak z ciekawości obadałem te linki co dawaliście i znalazłem w tym sklepie oprogramowanie magazynowe, które bardzo chętnie bym wykorzystał u siebie w interesie.. na pewno jeszcze dokładnie przyjrzę się tej sprawie. Tymczasem gorąco dziękuję!
#2016-07-28 05:43:43 

Ptaasznik

Użytkownik

Ja swojego czasu też pamiętam ile załatwień musiałem przypilnować żeby mój sklep w pełni funkcjonował.. no ale potem zostawiłem to wszystko w rekach brata i on już o wiele lepiej sobie odemnie poradził
#2016-07-28 08:33:02 

mistress

Użytkownik

No ja mogę gorąco polecić sklep jantar.pl ;) oni tam mają super ofertę różnych informatycznych , konsultacji czy właśnie wielu koniecznych sprzętów i akcesoriów, które można u nich dokupić ;) Warto wejść na tę stronkę i ją dokładnie przejrzeć.. bardzo pomaga.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015