#2016-07-29 02:06:46 

Karolinka

Użytkownik

Dzień dobry, chciałabym zamontować w swoim domu kinkiety – jako dodatkowe źródło światła. Zawsze miałam wrażenie, że dzięki nim można osiągnąć pewien klimat, ale zaczęłam się zastanawiać czy one są nadal w modzie?
#2016-07-29 03:48:15 

Tekla

Użytkownik

według mnie kinkiety same w sobie będą ponadczasowe – ważne żeby wybrać odpowiedni model, który będzie pasował do pomieszczenia i będzie stylowy. Sama mam w jadalni zamontowane kinkiety dzięki czemu mogę wprowadzić nastrojową atmosferę podczas spotkań rodzinnych czy ze znajomymi. Polecam ten sklep na zakup oświetlenia tomix.pl/c/pl/7_170/1/1/0/long/lampy+scienne+-+kinkiety.html – mają tam ogromny wybór. Pamiętaj tylko, żeby założyć do kinkietu osobny włącznik – to jest bardzo wygodne, a jednocześnie pozwala sterować światłem według uznania
#2016-07-29 06:40:12 

mistress

Użytkownik

witajcie, mam podobna opinie jak moja przedmówczyni – nawet co do sklepu :-) jedynie dodałabym, że mi do gustu przypadło oświetlenie marki Ramko tomix.pl/30/oswietlenie+Ramko – kinkiety również. Z resztą jak odwiedzisz stronę tego sklepu to sama zdecydujesz jaką markę wybierzesz
#2016-07-29 07:32:10 

BodzioMiodzio

Użytkownik

my do naszego mieszkania wybraliśmy kinkiety cleoni, które zamontowaliśmy nie tylko w jadalni, ale też przy klatce schodowej i na długim korytarzu, który dzieli kuchnię od przedsionka i innych pomieszczeń – spojrz na produkty tej marki, a przekonasz się sama że są stylowe i warto na nich zawiesić oko
#2016-07-29 08:32:26 

Tekla

Użytkownik

a faktycznie – cleoni to bardzo dobra marka i można znaleźć wśród tych produktów coś dla siebie…
#2016-07-29 11:11:21 

Karolinka

Użytkownik

Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie uwagi i informacje. Z pewnością się przydadzą podczas aranżacji nowego mieszkanka
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015