#2016-08-09 03:50:51 

Hokus-Pokus

Użytkownik

Witam, wiadomo, ze lata są coraz bardziej gorące i chciałbym podnieść komfort pracy w swojej firmie, zamontować wentylację mechaniczną, słyszalem o zaletach central wentylacyjnych, ale nie wiem czy w starym budownictwie można bez problemu taką wentylacje zainstalować? Podpowiedzcie cos.
#2016-08-09 06:19:12 

Ptaasznik

Użytkownik

wszystko mozna to tylko kwesta kosztow i pytanie czy warto? Wszystko zalezy czy i ile środków w budżecie masz przewidzianych na ten cel. Powodzenia, taki szef co chce podneść komfort pracy pracowników to skarb.
#2016-08-09 07:30:10 

Bajkowiczka

Użytkownik

najlepiej zwrocic sie z zapytaniem do profesjonalnej firmy, która zajmie sie wszyskim od projektu, az po montaz central i całych stanowisk wentylacyjnych. Na clima-line.pl/centrale-wentylacyjne poczytasz sobie troche o ofercie jednej z katowickich firm, która sie w tym specjalizuje, ale nie ma co gdybac, najlepiej od razu trzeba sie do nich zgłosic i zapytać o kosztorys całej inwestycji.
#2016-08-09 07:55:08 

barabasz

Użytkownik

ja zleciłem montaz takiej instalacji w domu jednorodzinnym i koszt moze do najmniejszych nie nalezal, ale za to teraz płacę duzo mniejsze rachunki, zawsze jako przedsiębiorca możesz sie postarac o dofinansowanie z UE.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015