#2016-08-10 05:56:56 

uleglapanna

Użytkownik

Cześć. Tak się ostatnio zastanawiam czy można w internecie gdzieś dostać takie różne przybory kosmetyczne, których kobietach potrzebuje na codzien jak na przykład waciki czy wkładki, żeby było taniej niż w jakiejś zwykłej drogerii? Znaczy podejrzewam, że się da, ale bym się chciała dowiedzieć gdzie dokładnie, jak to wygląda, ile kosztuje i czy to się serio opłaca tak wszystko przez internet zamawiać. Mam wrażenie, że moje koleżanki do zwykłych sklepów już w ogóle nie chodzą, tylko wszystko im kurier z internetu przywozi. A jak to jest u Was?
#2016-08-10 06:30:14 

mistress

Użytkownik

Cześć. No ja też mam taki tryb pracy, że jak kończę, to już niestety do niektórych sklepów nie zdażę, więc też zamawiam przez internet. Jest taki dobry sklep na stronie abamedica24.pl gdzie możesz sobie właśnie zamówić różne takie rzeczy. Na przykład na abamedica24.pl/127-wkladki-dla-kobiet ja zamawiam dla siebie wkładki. Przychodzą do domu, mam ich spory zapas już teraz, więc nie narzekam. I cenowo rzeczywiście to wychodzi o wiele lepiej, więc tutaj też odpowiadam na Twoje pytanie :P A jak dziecko urodzisz i potrzebujesz czegoś większego to na stronie abamedica24.pl/121-sliniaki-i-podklady- masz jeszcze takie podkłady poporodowe :)
#2016-08-10 08:48:58 

uleglapanna

Użytkownik

Za podkłady dziękuję, już rodzic więcej nie zamierzam, ale z tych wkładek to chętnie skorzystam. Kurcze super sprawa ten sklep, nawet mi się udało tam znaleść opaski z gipsu, a tak długo ich szukałam i nie mogłam nigdzie znaleźć
#2016-08-10 10:49:52 

mistress

Użytkownik

No widzisz :D Ja tam jeszcze kupuję na stronie abamedica24.pl/bella/632-patyczki-higieniczne-w-pudelku-kwadratowym-bella-cotton-200-szt-.html patyczki higieniczne, bo jak dla to to się po prostu opłaca. No i ogólnie cieszę się, że takie sklepy normalnie są też w internecie dostępne i nie trzeba nigdzie chodzić na takie zakupy. Wiele to życia ułatwia :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015