#2016-08-29 02:18:50 

Zakręcony

Użytkownik

Szukam dobrej firmy, która zajmuje się autopomocą w Szczecinie! Pomóżcie mi jak najszybciej najlepiej, bo wczoraj stanął mi samochód i szukam firmy, która jakoś w miarę szybko i tanio mi je odholuje. Możecie coś doradzić? Z góry dziękuję za pomoc..
#2016-08-29 03:21:29 

Fake00

Użytkownik

Korzystałem z auto pomocy Bogumił Kuś ze Szczecina i mogę bardzo mocno polecić tę firmę. Zadzwoń do nich, przedstaw sprawę i dogadaj się o szczegółach. Od siebie powiem, że nigdy mnie nie zawiedli, a a polecałem już ich usługi wśród moich znajomych. Jak Ci zależy na profesjonalnej firmie to kontaktuj się z nimi.
#2016-08-29 05:05:50 

uleglapanna

Użytkownik

Ja korzystałam z holowania ze Szczecina i faktycznie mogę również polecić tę samą firmę ;) Moje auto odmówiło posłuszeństwa w krytycznym momencie i skontaktowałam się z nimi. Mimo naprawdę sporo km które przejechałam, to firma wystawiła mi niski rachunek jak za taką trasę.. bardzo polecam ;)
#2016-08-29 06:32:58 

Tekla

Użytkownik

To już wiem do kogo się zgłoszę niebawem. Bo też niestety mam problem z autem i musze je jak najszybciej odholować. Może akurat ta firma będzie miała wolnego kierowcę na jutro.. zobaczymy ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015