#2016-09-05 03:36:22 

Bajkowiczka

Użytkownik

Z jakich marek kosmetyków do pielęgnacji ciała najczęsciej korzystacie? Macie jakieś ulubione marki lub produkty? Podzielcie się swoją wiedza i doświadczeniami z innymi ludźmi :)
#2016-09-05 04:20:44 

Tekla

Użytkownik

Jeśli chodzi o produkty do pielęgnacji ciała to stosunkowo tanie i dobre w działaniu są polskie kosmetyki marki Ziaja. Na tej stronie aptekaflora.pl/category/view/kosmetyki-producenci/ziaja.html masz całą listę produktów tej firmy. Wiadomo, że człowiek nie jest wstanie spróbować wszystkiego, ale takie kremy do rąk czy kremy na dzień/noc są naprawdę przydatne dla każdej kobiety.
#2016-09-05 05:44:20 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Jako meżczyzna żadko sięgam po kremy czy maści, ale emulsją na stawy Flexus bym nie pogardził. Niby tez krem, ale jednak o konkretnym działaniu. Pomaga regenerować stawy, przywracając im elastyczność, a choc wciaż jestem stosunkowo młody to ze stawami mam problem od lat. Jeśli mialbym korzystać z kosmetyków to własnie byłyby produkty podobnego typu.
#2016-09-05 07:09:01 

barabasz

Użytkownik

Ty potrzebujesz kremów na stawy, a ja muszę używać żeli ograniczających pocenie się. A tak przy okazji może ktoś poleci jakąś aptekę z tanim medispirantem? Z tego co się orientuje to nie jest lek, więc można go kupić nie tylko w klasycznych aptekach, ale też w necie. Jeśli ktoś by miał namiary na miejsce, gdzie można to tanio kupić, to dajcie cynk.
#2016-09-05 08:28:42 

Tekla

Użytkownik

Jeśli szukacie dodatkowych informacji o skaldzie i działaniu konkretnych produktów to w tej internetowej aptece aptekaflora.pl/ można znaleźć wiele przydatnych informacji o kosmetykach, suplementach diety i innych specyfikach, które mogą wpłynąć na poprawę waszego wyglądu czy formy fizycznej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015