#2016-09-05 03:22:36 

Bajkowiczka

Użytkownik

Hej wszystkim. Jakieś dwa miesiące temu miałam mały wypadek. Na skrzyżowaniu gość nie zauważył że stoję i wjechał mi w tyłek. Niby nic wielkiego ale przez to miałam duży problem z moją pracą ponieważ miałam niesprawny kark. Co mogę zrobić jeżeli uważam że odszkodowanie było za niskie?
#2016-09-05 05:05:45 

Violetka

Użytkownik

Jest sporo firm na rynku które walczą o odszkodowania OC. Polecam wejść na stronę avistapolska.pl i tam zobaczyć. Działa to na zasadzie odkupienia tego odszkodowania gdzie firma wypłaca ci różnicę w świadczeniu a sama później się ubiega o zwrot odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej ;) Lepiej chyba tego nie załatwisz.
#2016-09-05 05:32:09 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Pamiętaj że walka z firmami ubezpieczeniowymi to straszna sprawa. Duża ilość prawników i specjalistów od wszystkiego, do tego wnikliwa analiza sprawy, trzeba mieć naprawdę kogoś mocnego w tym temacie żeby wygrać coś takiego. Gra często nie warta świeczki ;)
#2016-09-05 05:44:05 

Ptaasznik

Użytkownik

Tak jak koleżanka pisała wyżej, jest wiele firm które prowadzą skup odszkodowań i chyba to jest najlepsza możliwa decyzja. Strona o której pisała też jest jak najbardziej właściwa. Możesz zyskać sporą kwotę do tego co już udało ci się otrzymać bez zbędnego załatwiania, prościej już się nie da :D
#2016-09-05 06:07:50 

mistress

Użytkownik

Korzystałam z usług firmy i jestem bardzo zadowolona ;) Pomogli mi rozwiązać problem z moim zaniżonym odszkodowaniem AC o które próbowałam walczyć przez rok. Znajomy polecił mi stronę tej firmy o której piszecie bo sam z niej skorzystał. Wszystko fajnie i szybko zostało załatwione a ja cieszę się dodatkowymi środkami na koncie :P
#2016-09-05 07:50:32 

Bajkowiczka

Użytkownik

No i super, zaraz złożę odpowiednie dokumenty i zobaczymy co uda się załatwić ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015