#2016-09-15 03:32:26 

Karolinka

Użytkownik

Cześć wszystkim. Mam krótkie pytanie jak w temacie. Czy znacie może kogoś kto organizuje takie zajęcia? Potrzebuję kogoś kto ma doświadczenie w prowadzeniu takich zajęć dla najmłodszych bo jak wiemy wcale nie tak łatwo do nich dotrzeć ;)
#2016-09-15 04:40:13 

stalawuczuciach

Użytkownik

Znam jedną firmę która zajmuje się zajęciami technicznymi właśnie z takiej dziedziny. Mega fajna sprawa, pokazują dzieciakom jak to wszystko działa a dla starszych przygotowali nawet naukę programowania. Wejdź sobie na go4robot.pl i tam zobacz. Korzystałam z ich usług w przypadku imprezy urodzinowej mojego syna ;)
#2016-09-15 06:20:43 

Fake00

Użytkownik

Właśnie pierwszy raz trafiłem na ich stronę. Fajna sprawa bo jest naprawdę mało firm które oferują zajęcia z robotami dla dzieci i to w takim klimacie. Widziałem przed chwilą jeden taki pokaz i jestem ciekawy jak by się to sprawdziło u mnie w szkole. Chyba będę musiał spróbować :)
#2016-09-15 06:29:10 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Wysyłam namiary na kogoś równie sprawdzonego. Mój znajomy prowadzi takie zajęcia od dłuższego czasu i jest w stałym kontakcie ze szkołami w swoim regionie. Wysyłam ci na pw link do materiału z takich zajęć. Mam nadzieję że się spodoba ;) Jeżeli masz więcej pytań to zapraszam do kontaktu, może uda mi się ci pomóc :)
#2016-09-15 06:39:08 

Karolinka

Użytkownik

O właśnie czegoś takiego szukam. Nie mam za dużej wiedzy w tym temacie więc nie wiem na co powinnam zwrócić uwagę podczas wyboru. Co do samej koncepcji to jest to mega dobry pomysł bo już widzę te wielkie oczy dzieci jak zobaczą te wszystkie roboty. Jestem wręcz pewna ze beda chciały tego więcej :)
#2016-09-15 08:17:50 

Fake00

Użytkownik

Uwierz mi że miałem takie same wielkie oczy jak patrzyłem na to wszystko. Może to dlatego że zawsze interesowałem się takimi nowinkami i zobaczenie tego na żywo jest jak wejście na wielki plac zabaw :D Nie wiadomo od czego zaczynać :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015