#2016-09-20 23:34:45 

Karolinka

Użytkownik

Hej. Czy ktoś z Was korzystał może kiedyś z wynajmu długoterminowego samochodu? Jeśli tak, to czy wypożyczaliscie auto dla siebie czy dla swojej firmy?
#2016-09-21 02:32:00 

Fake00

Użytkownik

Ja zdecydowałem się na wynajem długoterminowy samochodu we Wrocławiu dla mojej firmy, gdy dopiero rozkręcałem biznes. Gdy już rozwinąłem działalność, po ponad roku od podpisania umowy wynajmu auta, zdecydowałem się na jego wykupienie i teraz nadal służy jako pojazd firmowy, z tą tylko różnicą, że jestem jego pełnoprawnym włascicielem.
#2016-09-21 03:30:21 

Karolinka

Użytkownik

No to nieźle. A nie miałeś żadnych problemów z tym autem, to znaczy nie psuło się i czy w ogóle dobrze się nim jeździło?
#2016-09-21 04:55:36 

Fake00

Użytkownik

Ogólnie dobrze. Raz miałem awarie, ale to firma wypożyczająca samochód zajęła się jego naprawą, bo to ona jeszcze wtedy była jego włascicielem. Potem nie działo się już nic niepokojącego, więc zdecydowałem, że kupuję to auto. Generalnie mam dobre doświadczenia z wypożyczalniami samochodów. Przed dwoma laty zdecydowałem się na wynajem auta na lotnisku w Katowicach, gdy przyleciałem tam z Anglii i chciałem szybko załatwic parę spraw. Sprawne poruszanie się po mieście bardzo mi wtedy pomogło w wyjaśnieniu ważnych kwestii, które zaprzątały moją głowę.
#2016-09-21 05:33:02 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Ja także korzystałem z wypożyczalni pojazdów już nie raz, tylko że przeważnie wypożyczałem busy dla swojej firmy, rzadziej samochody osobowe. Teraz przymierzam się do wynajmu długoterminowego auta, które mogłoby służyć jako pojazd firmowy.
#2016-09-21 08:06:40 

Karolinka

Użytkownik

Rozumiem. Ja natomiast myślę o wynajmie długoterminowym samochodu na własne potrzeby, gdyż nie stać mnie na razie na kupno własnych czterech kółek. Myslicie, że to dobry pomysł?
#2016-09-21 08:31:51 

Fake00

Użytkownik

Moim zdaniem jak najbardziej. Podpisujesz wtedy umowę z wypożyczalnią na jakiś określony czas - mogą to być nawet 3 lata - i co miesiąc płacisz ustaloną kwotę za korzystanie z niego. Nie musisz martwić się o przeglądy, ubezpieczenia i naprawy ewentualnych awarii, gdyż od tego jest firma wypożyczająca. A jeśli po zakończeniu umowy stwierdzisz, że chcesz kupic to auto, to będziesz miała taką możliwość.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015