#2016-10-04 01:00:30 

BogdanBNC

Użytkownik

Szukam obecnie jakiegoś dobrego sposobu na odkamienianie ekspresu i znalazłem w internecie tabletki czyszczące w sklepie interetowym filtrosfera.pl. Mają niezłą cenę i opis brzmi zachęcająco, ale przed zakupem wolę zawsze spróbować się skontaktować z jakimiś klientami i poznać opinie. W związku z tym – ktoś z was coś kiedyś od nich zamówił? Jesteście zadowoleni?
#2016-10-04 03:35:19 

uleglapanna

Użytkownik

Dzień dobry. Jestem ogromną fanką picia kawy z ekspresu, można nawet powiedzieć, że jestem od niej uzależniona, dlatego dość często kupuję sprzęt i różne akcesoria. Niedawno też właśnie odkryłam ten sklep i zamówiłam te: filtrosfera.pl/Tabletki-czyszczce-Bosch-311769-tabletki-odkamieniajace-311556 do mojego ekspresu Bosch. Muszę powiedzieć, że nawet moim wygórowanym wymaganiom sprostały, bo rzeczywiści smak się zrobił o wiele „czystszy”, jeśli wiesz co mam na myśli.
#2016-10-04 03:48:01 

mistress

Użytkownik

Też zamawiałam dokładnie te same tabletki co koleżanka powyżej i również mogę śmiało polecić!
#2016-10-04 06:27:10 

mechanik

Użytkownik

Ja nigdy nie brałem tabletek ale bardzo dobrze znam tą firmę bo kupiłem tam już kilka różnych akcesoriów. Generalnie z tej zakładki - filtrosfera.pl/ekspresy-inne-akcesoria. Mam od nich sitko i pojemnik na fusy. Moim zdaniem firma jest uczciwa i godna zaufania
#2016-10-04 07:01:52 

BogdanBNC

Użytkownik

Dziękuję za opinię i bardzo się cieszę, że są pozytywne. Zdecydowałem się zamówić właśnie te tabletki czyszczące i przemyślę, czy jeszcze coś się nie przyda. Z tych akcesoriów też jesteś zadowolony? (pytanie do pana powyżej)
#2016-10-04 08:39:13 

mechanik

Użytkownik

No tak były w bardzo dobrej cenie i aż byłem zdziwiony że jakość taka wysoka. Jak do tej pory nie mam zastrzeżeń. Używam od pół roku mniej więcej
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015