#2016-10-21 04:50:24 

Bajkowiczka

Użytkownik

W której hurtowni pasków, butów, ogólnie asortymentu skórzanego warto waszym zdaniem się zaopatrywać? Mój stary dostawca podniósł ceny ostatnimi czasy więc muszę od niego uciekać zeby nie tracić kasy.
#2016-10-21 06:01:08 

Ptaasznik

Użytkownik

Niedrogie i wysokiej jakości paski mają w Diselentino. Są grube, elegancko wyglądają i masz możliwość zamówienia bardzo wielu róznych kolorów, modeli itd itp. Piszę na podstawie własnych doświadczeń bo powoli przesuwam się w stronę wyrobów skórzanych ze swoją działalnością. Żeby zobaczyć jak to idzie to zamówiłem w tej hurtowni także róznego rodzaju buty. Marże można wyciagnąć sporą, a produkty są ładne i solidne więc jak narazie bardzo się to opłaca.
#2016-10-21 07:36:29 

Fake00

Użytkownik

Brzmi ciekawie, może i ja bym się zainteresował... A co jeszcze mają ciekawego i taniego? Może coś z bielizny by się znalazło?
#2016-10-21 08:18:02 

Ptaasznik

Użytkownik

Bieliznę masz tu: diselentino.com/pl/i/Bielizna/23. Też jest tania i dobra więc jeśli tylko masz życzenie to nic nie powstrzymuje. Uważam ze warto często zmieniać asortyment bo czasami można natrafić na takie perełki, że sprzedają się same, a zyski rosną jak szalone. Wszystko jest kwestią niedrogiego dostawcy :). Pozdrawiam i powodzenia w biznesie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015