#2017-01-05 03:50:21 

Tekla

Użytkownik

Siemanko! Kiedyś widziałam taką świetną okazję, żeby załatwić zorb football, ale gdzieś mi to uciekło i więcej nie mogę tego znaleźć. Chciałabym zorganizować taką małą imprezę właśnie z użyciem takich rozrywek. Czy komuś się może coś podobnego obiło o uszy i wie, gdzie korzystnie można to załatwić?
#2017-01-05 06:10:38 

ksiadz

Użytkownik

Matko jedyna, zorb football? Co to w ogóle jest za wymysł? Pierwszy o czymś takim w ogóle słyszę. A możesz trochę przybliżyć jak to wygląda bo jestem nawet zaciekawiony :D
#2017-01-05 08:16:10 

Tekla

Użytkownik

To jest taka świetna zabawa, że grasz w normalny mecz piłki nożnej, tylko jesteś jeszcze zamknięty w takiej dmuchanej bańce. Masz to na sobie i się odbijasz od innych zawodników, jak się za bardzo do nich zbliżysz, świetna to jest rozrywka, naprawdę polecam to przeżyć
#2017-01-05 09:30:27 

barabasz

Użytkownik

Właśnie ostatnio mi to minęło tutaj. Zobacz sobie tę ofertę Zorb Football i daj znać czy to właśnie o to Ci chodzi. Mam nadzieję, że ta oferta też Cię zainteresuje do tego stopnia, że będziesz chciałą z niej skorzystać i przekonasz się do tego, że z tej firmy funandplay.pl warto będzie skorzystać :)
#2017-01-05 10:52:24 

Tekla

Użytkownik

Ale super! No pewnie, że jestem przekonana. A jeszcze na dodatek na stronie http://www.funandplay.pl/bv_event/mega-pilkarzyki/ znalazłam te mega piłkarzyki. Kurczę i teraz nie wiem na co się mam zdecydować, a mogę tylko jedną atrakcje na razie zorganizować :/
#2017-01-05 11:52:38 

barabasz

Użytkownik

W takim razie wybierz to, co Ci sprawi największą radochę i w czym się będziesz najlepiej na tej imprezie czuła, a ozbaczysz, ze radość będzie gwarantowana dla wszystkich :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015