#2017-01-19 05:29:48 

Fake00

Użytkownik

Siemka. Co sądzicie o zimówkach Dunlopa? Z tego co można wyczytać w necie wynika że to dobre i niedrogie opony, bardzo przyczepne a do tego nie zwiekszaja zuzycia paliwa tak znacznie jak inne. Bede wdzieczny jak ktos sie do tego odniesie :).
#2017-01-19 06:35:34 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Zawsze powtarzam że jak już brać zimówki to jakiejś lepszej firmy jak np Dunlop opony zimowe mają rzeczywiście bardzo dobre, ciężko nawet zrobić kontrolowany poślizg no i pojeździsz na nich naprawdę długo bo nie ścierają się tak szybko jak inne. Co do zużycia paliwa to nic na ten temat nie wiem ale może coś w tym być, chociaż wiekszosc nowoczesnych opon zimowych jest tak zrobiona zeby tarcie toczne minimalizować. Jak bedziesz chcial zamówić to najtaniej wychodzi tu - http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-dunlop-zimowe. Sklep dziala wiele lat i jest jednym z wiekszych w kraju pod wzgledem ilosci sprzedanych kompletów wiec mozna brac w ciemno.
#2017-01-19 08:01:29 

Karolinka

Użytkownik

Hej! Mają tam inne marki opon czy tylko Dunlop?
#2017-01-19 08:26:38 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Mają ale trzeba sobie poszukać takich jak Cię interesują: sklep.opony-kunicki.pl. Wybór jest bardzo duży, dla znajomych w pracy też tam zamawiam a brałem już wiele róznych marek i rozmiarów. Jak napiszesz co dokładnie Cię interesuje to pomogę poszukać. Pozdrawiam.
#2017-01-19 09:02:44 

Karolinka

Użytkownik

Własnie nie wiem bo musze to dogadać z mężem ale jak już się dowiem to napewno zapytam tutaj albo napiszę ci priva. Jest jakaś marka którą byś polecał?
#2017-01-19 09:18:30 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Bardzo dobrze mi się jeździ na Dunlopach i szybko z nich nie zejdę tym bardziej że w można tanio zamówić. Naprawdę fajne opony godne polecenia, pzdr.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015