#2017-01-25 03:44:56 

mechanik

Użytkownik

Witam wszystkich serdecznie. Jestem z Kalisza i chciałbym właśnie zaprojektować sobie ogródek według swoich pomysłów. Wraz z żoną mamy pewien zamysł i chcemy go zrealizować. Mam jednak pewne pytanie, otóż czy ktoś tutaj na forum zna jakieś dobre firmy z okolicy Kalisza, które byłby w stanie się podjąć takiej aranżacji? Nie znam żadnej interesujących firmy o tym profilu i uznałem, że rozsądnie będzie zapytać na forum i poprosić o jakieś opinie na ten temat ;)
#2017-01-25 04:26:31 

uleglapanna

Użytkownik

Ja założyłam sobie ogród z pomocą właśnie świetnej firmy z tamtych okolic ;) proszę oto link: http://www.ogrodyporosa.com.pl/kalisz dokładnie sobie przeczytasz tam co i jak. Ogólnie to maja super doświadczenie i naprawdę bardzo dobrą reputację jeśli chodzi o projektowanie tego typu rzeczy. Myślę, że spokojnie się z nimi dogadasz ;)
#2017-01-25 07:03:19 

dzordz

Użytkownik

Fajna ta stronka co koleżanka wyżej poleciła ;) tak patrzę, że faktycznie łatwo i przyjemnie z nimi jest założyć sobie ogród ;) http://www.ogrodyporosa.com.pl/zakladanie-ogrodow tak przeglądam sobie ich stronkę i naprawdę mam coraz większą ochotę żeby jednak odświeżyć sobie ten stary ogród który jest niedaleko naszego domu.. w sumie możnabyłoby go fajnie zaranażować.
#2017-01-25 07:58:02 

mistress

Użytkownik

No nie ma nic przyjemniejszego niż dobre zagospodarowanie przestrzeni w domu i w koło domu ;) Ja jestem wielką pasjonatką właśnie takich organizacji.. ale też najchętniej bym się zgłosiła właśnie do dobrej firmy, bo jednak czasem łatwo o głupi błąd i można zepsuć sobie efekty końcowe
#2017-01-25 08:47:48 

Bajkowiczka

Użytkownik

Fajna ta firma Ogrody Porosa.. może moje marzenie o basenie się w końcu zrealizuje?
#2017-01-25 11:45:20 

ksiadz

Użytkownik

Też w przyszłości marzę o takim wielkim, ładnym domu, którego będzie otaczał wielki, zadbany ogródek i basen..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015