#2017-01-26 02:38:47 

Fake00

Użytkownik

Hej! Planuję kilkudniowe wczasy nad polskim morzem w tym roku i szczególnie Świnoujście wydaje mi się warte odwiedzenia. Byłem tam raz, gdy byłem jeszcze dzieckiem i podobało mi się tam. Znacie może jakis wygodny apartament lub inne przestronne miejsce w Świnoujściu, w którym można zamówić nocleg?
#2017-01-26 03:59:31 

Karolinka

Użytkownik

Komfortowe pokoje i apartamenty w Świnoujściu mnie udało się znaleźć pod adresem internetowym http://super-wczasy.pl/apartamenty/swinoujscie. Co ważne, w każdym pokoju znajduje się aneks kuchenny, a także telewizor i Internet. Pokoje i łazienki są czyste i elegancko urządzone.
#2017-01-26 06:18:26 

Fake00

Użytkownik

To dobrze, bo lubie, gdy miejsce, w którym nocuję, jest czyste i zadbane. Potem mam lepsze wspomnienia z takiego wyjazdu niż wtedy, gdy miejsce noclegowe nie spełnia moich oczekiwań.
#2017-01-26 07:57:51 

Karolinka

Użytkownik

Dlatego zawsze warto przed zarezerwowaniem noclegu w danym miejscu obejrzeć zdjęcia pokoju oraz łazienki, żeby potem nie było żadnych niemiłych niespodzianek. A jeśli osoba wynajmująca nie chce udostepnic takich zdjęc, to być może ma coś do ukrycia i wtedy – moim zdaniem – lepiej nie rezerwowac u niej pokoju. Dobrze, że portal super-wczasy.pl zawsze prezentuje zdjęcia miejsc noclegowych, które ma w swojej ofercie. Dzięki temu rezerwujący nocleg wie, jak wygląda miejsce, w którym będzie nocować.
#2017-01-26 09:11:15 

Fake00

Użytkownik

Ja własnie obejrzałem dokładnie zdjęcia tych apartamentów w Świnoujściu, które mi poleciłas i jestem już niemal pewien, że chcę tam nocowac podczas moich wczasów. Ich standard mi jak najbardziej odpowiada, oby tylko znalazły się jeszcze wolne miejsca w czasie, w którym planuję swój urlop.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015