#2017-02-08 00:42:43 

Karolinka

Użytkownik

Dzień dobry. Chciałabym Was zapytać, co myślicie o kierunku technik dentystyczny. Czy jest to zawód, którego warto się wyuczyć, a potem wykonywać go w Warszawie? Ja jestem ze stolicy i tutaj chciałabym ewentualnie pójść do szkoły policealnej.
#2017-02-08 02:02:31 

stalawuczuciach

Użytkownik

Jeśli komuś nie przeszkadza atmosfera panująca w gabinecie dentystycznym, to uważam, że warto. Branża dentystyczna obecnie dynamicznie się rozwija i na rynku jest spore zapotrzebowanie na stomatologów, jak również na techników dentystycznych. Ja chyba jednak nie mogłabym wykonywac takiego zawodu, gdyż nie lubię oglądać z bliska zębów ani protez zębowych.
#2017-02-08 04:38:17 

Karolinka

Użytkownik

Mnie absolutnie nie przeszkadza widok zębów i chciałabym pracować w branży dentystycznej, wykonując protezy zębowe albo aparaty ortodontyczne.
#2017-02-08 06:08:40 

wolna

Użytkownik

To dobrze, że masz takie podejście i chcesz wykonywać zawód technika dentystycznego w Warszawie. Jednak musisz wziąć pod uwage to, że nie jest to łatwy zawód i wymaga odpowiednich predyzpozycji oraz uzdolnień manualnych. Przede wszystkim technik dentystyczny powinien być osobą cierpliwą oraz dokładną. Poza tym powinien stale się dokształcać i być ciągle na bieżąco z nowymi technologiami protetycznymi. Jeśli jesteś cierpliwa i lubisz się uczyć, to prawdopodobnie dasz sobie radę w tym zawodzie. Najpierw jednak powinnas ukończyć kierunek technik dentystyczny, np. w dobrej szkole policealnej z dużym doświadczeniem. Pod linkiem http://www.sp.szkolymydlowskiej.pl/strefa-kandydata-sp/szkoly-policealne/technik-dentystyczny.html jedna z takich szkół prezentuje swoją propozycję, skierowaną do zainteresowanych kierunkiem technik dentystyczny.
#2017-02-08 08:43:08 

Karolinka

Użytkownik

Myslę, że spełniam te wymagania, o których napisałaś. Jestem osobą spokojną, cierpliwą i dokładną, a do tego lubię się kształcić i być dobrze zorientowana w swojej dziedzinie.
#2017-02-08 09:01:00 

wolna

Użytkownik

No to dobrze. Po ukonczeniu kierunku technik dentystyczny w Szkołach Policealnych Beaty Mydłowskiej w Warszawie będziesz mieć dobry zawód, który jest dobrze płatny. Będziesz mogła wykonywać oraz naprawiac protezy zębowe i aparaty ortodontyczne, a w dzisiejszych czasach nie brakuje osób, które noszą lub potrzebują nosić tego typu produkty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015